Neler Yeni

İSS Anketi - Sizce Hangi Firma?

Sizce hangi İSS daha fiyat/performans hizmet veriyor?

• Türk Telekom

Oylar: 11 10.4%
  • Superonline

Oylar: 12 11.3%
  • VodafoneNET

Oylar: 1 0.9%
  • TürkNet

Oylar: 29 27.4%
  • Comnet

Oylar: 13 12.3%
  • Gibirnet

• Poyraznet

Oylar: 2 1.9%
  • Millenicom

Oylar: 8 7.5%
  • Kablonet

Oylar: 6 5.7%
  • Netspeed

• Oy kullanan toplam üye
    106

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Burak Doğan
Hocam? Forumda
Millenicom
atlantis
netbone
netmax
fixnet öneriyorum farkında isen seni ben tanıyorum :)
G2bırnet dc platformunda Yetkili değilmiydiniz ya? C2lox ile sxofied69 :D
Umarım yanılıyorumdur :) Doğruları soyleyince hemen bot derler :)

Mesaj otomatik birleştirildi:

200'lük paketi kullandı akrabamız fakat ip değişmiyor ve akşamları hız düşmeleri mevcut düzeldi ise bilmiyorum ama fiyatı cok uygun :D
hocam düşse max ne kadar düşer 500 den 400 olsa bile kafi o fiyata ip değişmesin sabit ipye para veriyorum turknette şu an valla mükemmel

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
seni ben tanıyorum :)
Seni tanımıyorum Gibirnet ilede bir alakam yok

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
Bu kadar insanın hiç kullanmadığı halde gömmeye çalışması ters etki yaptı şuan nedensiz sempati duymaya başladım gibirnete

etnetalw

80+ Bronze
hocam düşse max ne kadar düşer 500 den 400 olsa bile kafi o fiyata ip değişmesin sabit ipye para veriyorum turknette şu an valla mükemmel
Hız stabil değil yani akşamları bi 200 gorursun bi 10 bi 20 bi 500 yani biraz değişiyor hızları
tabii ki genel değildir diye umuyorum deneyim gorebilirsiniz :)

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus
Hocam? Forumda
Millenicom
atlantis
netbone
netmax
fixnet öneriyorum farkında isen seni ben tanıyorum :)

200'lük paketi kullandı akrabamız fakat ip değişmiyor ve akşamları hız düşmeleri mevcut düzeldi ise bilmiyorum ama fiyatı cok uygun :D
evet gizlemiyorum zaten nickim her yerde belli senin gibi her internet servis sağlayıcı ile alakalı konuda gelip yotube kanalimin reklamini yapmiyorum en azından 😀

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Burak Doğan
Hız stabil değil yani akşamları bi 200 gorursun bi 10 bi 20 bi 500 yani biraz değişiyor hızları
tabii ki genel değildir diye umuyorum deneyim gorebilirsiniz :)
fiberde imkansız gibi hocam vdsl olsa yine anlarım ama fiberde düşüceğini sanmam

fiberde imkansız gibi hocam vdsl olsa yine anlarım ama fiberde düşüceğini sanmam
fiber altyapım olmasa böyle pat diye vdsl altyapı ile firma aramazdım

etnetalw

80+ Bronze
Bu kadar insanın hiç kullanmadığı halde gömmeye çalışması ters etki yaptı şuan nedensiz sempati duymaya başladım gibirnete
Eğer çevremde 1 kişi menmun değil ise ve bunu gozumle goruyor isem?
O firmayı tercih etmek istemem cunku mevcut firmadn menmun iken bile bile riski goze alıp o firmaya başvurup bende sorun yaşarsam.
Derim ya kanka abi abla sen hakklıymısın derim.
Bu iş cocuk oyuncağı değil zırt pırt internet değiştireyim. Menmunsan kalır devam edersin. Ama cok cok büyük zam gelir artık odeyememe noktasına gelirim 2-4 alternatif firma var aklımda ona geçerim. Çevremin deneyimlerine gorerekten.
1 Firmada elbet menmun olan vardır inkar etmem fakat çevremdeki olayı insan gorunce bir şüpeh duyar.
Kullandığınız firmada menmun olan gordum fakat yinede içime sinmiyor denemek :(
Üzgünüm.

evet gizlemiyorum zaten nickim her yerde belli senin gibi her internet servis sağlayıcı ile alakalı konuda gelip yotube kanalimin reklamini yapmiyorum en azından 😀
Ben herkese tek tek mi yazayım evet kanal linki atıyorum fakat.
Atma sebebim hayatımı kolaylaştırmakta.
Yt den kazancım yok zaten abonem izlenmem like ortada :D
Şartları tutmamakta.

fiber altyapım olmasa böyle pat diye vdsl altyapı ile firma aramazdım
Akşamları satüre kapasitede bu mümkün bilginiz olsun.
Eğerki illa deneyecem dersen tabii ki deneyebilirsin herkes mağdur kalcak diye bir şey yok nasip.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Burak Doğan
O firmayı tercih etmek istemem cunku mevcut firmadn menmun iken bile bile riski goze alıp o firmaya başvurup bende sorun yaşarsam.
Bu iş cocuk oyuncağı değil zırt pırt internet değiştireyim. Menmunsan kalır devam edersin. Ama cok cok büyük zam gelir artık odeyememe noktasına gelirim 2-4 alternatif firma var aklımda ona geçerim. Çevremin deneyimlerine gorerekten.
1 Firmada elbet menmun olan vardır inkar etmem fakat çevremdeki olayı insan gorunce bir şüpeh duyar.
Kullandığınız firmada menmun olan gordum fakat yinede içime sinmiyor denemek :(
Üzgünüm.

Ben herkese tek tek mi yazayım evet kanal linki atıyorum fakat.
Atma sebebim hayatımı kolaylaştırmakta.
Yt den kazancım yok zaten abonem izlenmem like ortada :D
Şartları tutmamakta.

Akşamları satüre kapasitede bu mümkün bilginiz olsun.
Eğerki illa deneyecem dersen tabii ki deneyebilirsin herkes mağdur kalcak diye bir şey yok nasip.
peki bu firmanın 500mbps tt altyapısından bu kadar ucuz vermesi normal mi

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
4-5 yıldır Türktelekom kullnıyorum, adsl de çok sıkıntı çektim ama vdsl e geçince öyle bir rahatladımki ping her girdiğim oyunda en düşük seviyede
örneğin valorant 7ms sabit 50 mbps lik paketteyiz fiyat olarak biraz fazla ama cidden ping ve arıza desteği yönünden iyiler, ücretsiz arıza onarımı bile iyi zaten, birde altyapı türktelekomun olduğundan öncelik zaten kendi kullanıcılarında örneğin arkadaş turknet kullanıyor karşı bina 80 mbps hızı var ama pingi benden yüksek ve arada kesilmeler oluyor.

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
Bu iş cocuk oyuncağı değil zırt pırt internet değiştireyim.
Çevremde kullanan birinden yorum almadım, forumda olumsuz yorum yapanlar da kullanmamış kendi deneyimlerini değil duyduklarını paylaşıyoarlar
Taahtüsüzlüğün özgürlüğü burdan geliyor zaten çocuk oyuncağı gibi memnun olmadığım yerden vazgeçip kafamı farklı bir yere çevirebileceğim
Bunu yapacak vaktim var :)

4-5 yıldır Türktelekom kullnıyorum, adsl de çok sıkıntı çektim ama vdsl e geçince öyle bir rahatladımki ping her girdiğim oyunda en düşük seviyede
örneğin valorant 7ms sabit 50 mbps lik paketteyiz fiyat olarak biraz fazla ama cidden ping ve arıza desteği yönünden iyiler, ücretsiz arıza onarımı bile iyi zaten, birde altyapı türktelekomun olduğundan öncelik zaten kendi kullanıcılarında örneğin arkadaş turknet kullanıyor karşı bina 80 mbps hızı var ama pingi benden yüksek ve arada kesilmeler oluyor.
Türk Telekomun parasına değdiğini düşünmüyorum

Top Bottom