Neler Yeni

İstanbul Bilişim Forumda Yasaklansın

Yasaklansın

• Evet

Oylar: 12 92.3%
  • Hayır

Oylar: 1 7.7%

• Oy kullanan toplam üye
    13
  • Anket kapatıldı .

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhaba,
Biliyorsunuz ki İstanbul Bilişim firması iflas etti. Ama siteleri hala aktif. Yani aldığınız ürünler size gelmiyor ama paranız gidiyor. Tabiri caizse şuan dolandırıcılar. Bunu bilmeyen arkadaşlarımız da olabilir. Forumda ürün önerisi yaparken arkadaşlarımız İstanbul Bilişim linki atabilir ve karşısındaki kişiyi maddi zarara uğratabilir. Bu tarz olayların yaşanmaması için İstanbul Bilişim sitesinin forumda yasaklanmasını öneriyorum. Forum kurallarına eklenebilir. Eğer öneren vs. olursa ilk başta düzgün bir üslüp ile durum anlatılır. Eğer hala o kişi İstanbul Bilişim ürünlerini önermeye devam ederse forumdan uzaklaştırılabilir.

Saygılarımla.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Öneren yok denecek kadar az.
Zaten birisi orayı önerdiği zaman, bizim üyeler anında linçliyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fikir güzel hocam ama üyeler anlık müdahale yapar diye düşünüyorum
Herkes bilmeyebilir diye düşündüm. Çünkü bir arkadaşımız dolandırılmış konu açmış az önce. Yani hala bilmeyenler var.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,331
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Herkes bilmeyebilir diye düşündüm. Çünkü bir arkadaşımız dolandırılmış konu açmış az önce. Yani hala bilmeyenler var.
Arkadaş bize sormadan almış dostum biz ne yapabiliriz sence ona :D

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Evet gördüm onu da. Allah yardımcısı olsun. Yasaklansa ne olacakki yine habersiz olanlar alacak.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaş bize sormadan almış dostum biz ne yapabiliriz sence ona :D
Orası öyle tabi :D Atıyorum biri konu açar fare linki atar bakarız İ.B Sonra üyenin biri gelir oo güzel mouse kanka der adam onu alır. Nasıl seneryo ama :D

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet, forumda benzer sitelere para kaptırıp konu açan üyeler var. Hepsi de "Keşke önce sorsaydım" diyor.
Zaten olması gereken de bu , önce sormak lazım.
Ama dolandırılan 5 üye varsa, forum ve üyeler tarafından bilgilendirilmiş en az 200 üye vardır.
Çok fazla konu oldu bu tarz siteler ile ilgili, çok kişiyi bilgilendirdik.

Top Bottom