Neler Yeni

İstanbul Pendik civarı YKS için dershane önerisi

ugurrr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
İstanbul Pendik civarında bulunan eğitimi iyi diyebileceğiniz YKS için dershane tavsiyesi olan paylaşırsa sevinirim. Ayrıca Sonuçoniki'ye daha önce giden var ise nasıl bir kurum olduğunu antabilir mi?

TheBalta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Balta
Dershaneler adam kazıklamak için yer arıyor sana tavsiyem aklının ucundan dahi geçirme.Ben Pendik Final'e gittim böyle rezalet olamaz.Youtubeden orda alacağın eğitimin 10 katını alabilirsin tek yapman gereken sabah erken kalkıp masa başına oturman gerisi Allah'ın izniyle geliyo.

ugurrr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dershaneler adam kazıklamak için yer arıyor sana tavsiyem aklının ucundan dahi geçirme.Ben Pendik Final'e gittim böyle rezalet olamaz.Youtubeden orda alacağın eğitimin 10 katını alabilirsin tek yapman gereken sabah erken kalkıp masa başına oturman gerisi Allah'ın izniyle geliyo.
Açıkçası bende mantıklı bulmuyorum fakat ailemi gereksiz olduğununa ikna edemedim.

TheBalta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Balta
Bende sırf bu yüzden gitmek zorunda kalmıştım eğer maddi durumunuz iyise bireyin vip kursları var oraları tercih edebilirsin diğerlerine göre çok daha iyi eğitimleri var

ugurrr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam teşekkürler

Top Bottom