Neler Yeni

İstanbul'da otobüse binsem başıma bir şey gelir mi?

thykeonas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yiğit Erkoyuncu
Yalova'da yaşıyorum ido ile istanbula gidip İstanbul'da otobüsle akrabama gideceğim otobüste mahsur falan kalır mıyım ve otobüsler şuan çalışıyor mu İstanbul'da yaşayan cevaplarsa sevinirim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün
Yalova'da yaşıyorum ido ile istanbula gidip İstanbul'da otobüsle akrabama gideceğim otobüste mahsur falan kalır mıyım ve otobüsler şuan çalışıyor mu İstanbul'da yaşayan cevaplarsa sevinirim
normal otobüs mü yoksa iett mi?

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Çok dikkat edin İstanbul da çok trafik var semtten semtte farkeder sanırım ama yolar da tıkalı yolda kalan bir sürü insan oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Şuan çok trafik var yolda kalabilirsiniz.

Bura.K

80+ Silver
Otobüste sorun morun yok. Cenabet değilseniz bir şey olmaz. Büyük ihtimalle Twitter üzerinden sürekli arıza yapan otobüsleri gördünüz ancak onların hepsi yenileniyor ve çoğu çok ama çok eski görseller. Hayatın boyunca ne otobüsün bozulduğunu gördüm nede yaşadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan çok trafik var yolda kalabilirsiniz.
Ha trafik ayrı. Onu belirtmiş olayım da linç yemeyeyim :D

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hangi semt? Şuan karın etkilediği bir çok semt var. Yollar kötü durumda.

Top Bottom