Neler Yeni

İşten Sonra Spor Yapmak

Aklımda şuanlık işten sonra 1 2 saat spora gitme planı var 2m 71kg zayıf biriyim 2 aylık süreç için ne önerirsiniz? Protein tozu vs kullanmalımıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
Aklımda şuanlık işten sonra 1 2 saat spora gitme planı var 2m 71kg zayıf biriyim 2 aylık süreç için ne önerirsiniz? Protein tozu vs kullanmalımıyım?
İlk 6 ay bence hicbirsey kullanmayın zaten ilk aylar yemen gereken protein hemen hemen 1,2/kg gr civarı proteindir onuda karsilarsin herturlu sporuna düzenli git aksatmadan gelişimi gorursun

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
hocam 1 saat gymde vücut yapıp 1-2 saat dövüş sanatlarına yönelebilirsiniz. vücudunuzun her yeri çalışmış olur. hiç aksatmadan programa harfi harfine uymanız gerek

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Kilo almak ve kütle koymak gibi bir amacınız varsa kilo alımı için gainer kas kütlesi koymak için protein takviyesi kullanabilirsiniz ayrıyetten günde +3000-3500 kalori alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk 6 ay bence hicbirsey kullanmayın zaten ilk aylar yemen gereken protein hemen hemen 1,2/kg gr civarı proteindir onuda karsilarsin herturlu sporuna düzenli git aksatmadan gelişimi gorursun
Yanlış söylüyorsunuz, ben daha 4. Ayımda set 90kg bench e çıkmıştım 1-2. Aydan sonra kendini verirsen gerekir

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sabah 7.15 de kalkıyorum işe gidiyorum akşam 7 de çıkıyorum spora gidiyorum iş var diye bahane etmeyin azminiz varsa yaparsınız 2 ay da da çok bişey bekleme bu iş uzun bir süreç ben 6 aydır fitness yapıyorum uzun yıllar devam etmeyi düşünüyorum gidebildiği yere kadar çok iyi motive ediyor insanı sabah daha dinç uyanıyorum yorgunluk hissetmiyorum ve fiziksel olarak değişimi hissettiğin an çok daha fazlasını istiyorsun ben protein tozu, creatin ve bcaa kullanıyorum memnunum bir sıkıntım yok şükür.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kilo almak ve kütle koymak gibi bir amacınız varsa kilo alımı için gainer kas kütlesi koymak için protein takviyesi kullanabilirsiniz ayrıyetten günde +3000-3500 kalori alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış söylüyorsunuz, ben daha 4. Ayımda set 90kg bench e çıkmıştım 1-2. Aydan sonra kendini verirsen gerekir
Gainer için marka öneriniz varmı?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,598
İsim
oğuzhan ege
kilo almak için gainer alabilirsin işe yarıyor mu hiç bilmiyorum ve creatin kingsizee 1k 200 kullanım yada 145 lik olanıda alabilirsin bütçene göre al 1 2 saaat çok güzel süre çoğu kişi okadarda durmuyor ama 6 ay içinde biraz gelişim olur onu rahatlıkla gözle görebilirsin disipline göre.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Gün içinde çalıştığın için hem zamanın olmaz hem de muhtemelen o kadar çok beslenecek izin vs bulamazsın. Bana kalırsa gainer al ve ek öğün yap. Spora gitmeden en azından günlük minarel kaybını vs azaltıp enerji vermesi için kuru kahveyi ağzına dök üstüne sade sodayı çak. Zımba gibisin. Gainer içinde creatin var ekstra almasanda olur.

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Gainer için marka öneriniz varmı?
Bu attığım linkteki gainer yeni çıktığı için indirimde lansman ürünü indirimden her an kalkabilir uygunken alabilirsiniz protein ilk 1 ay günde 70-90 gram arası almanız gerekiyor sonra 90-120 grama çıkın yemekle alabilirim diyorsanız protein tozuna gerek yok ama yemekle alamam diyorsanız protein tozuda alın yeterli protein almazsanız kaslarınız gelişemezsiniz aksine kaslarınız erir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,923
Üyeler
156,405
Son üye
Vexlau