Neler Yeni

İtem alım satım site önerisi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar yaza kadar para biriktirip direksiyon seti almayı düşünüyorum bunun için Growtopia adlı oyunda item kasıp satmayı düşünüyorum bu itemin tanesi 800-900 TL olarak geçiyor.
Sorularım şu;
Hangi siteyi önerirsiniz?
Satış nasıl olacak ( yani birisi almak istediğinde ona vericeğimi nereden bilecek ya da bana parayı vereceğini nereden bileceğim?)
Komisyonu var mı, varsa da ne kadar oluyor?

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
1 2
GameSatış'a bir bakabilirsiniz site için. Komisyon da siteden siteye farklılık gösterir.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
gamesatış,itemsatış,gamermarkt,itemci

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Merhaba arkadaşlar yaza kadar para biriktirip direksiyon seti almayı düşünüyorum bunun için Growtopia adlı oyunda item kasıp satmayı düşünüyorum bu itemin tanesi 800-900 TL olarak geçiyor.
Sorularım şu;
Satış nasıl olacak ( yani birisi almak istediğinde ona vericeğimi nereden bilecek ya da bana parayı vereceğini nereden bileceğim?)
itemsatışı tercih etmelisiniz.
gamesatış müşterinin yanında bir platform sorun çıkabilir. itemsatış en iyisi kurallara göre satış yaptığınızda. kaydolup ilan açın istediğiniz kategoride zaten almadan önce chat kısmından mesaj atarlar konuşursunuz. satış kısmındada site sizi yönlendiriyor

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itemsatışı tercih etmelisiniz.
gamesatış müşterinin yanında bir platform sorun çıkabilir. itemsatış en iyisi kurallara göre satış yaptığınızda. kaydolup ilan açın istediğiniz kategoride zaten almadan önce chat kısmından mesaj atarlar konuşursunuz. satış kısmındada site sizi yönlendiriyor
Mesela anlaştık diyelim adama itemi verdim diyelim ama parasını vermeyeceğini nasıl bileceğim ya vermezse

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Mesela anlaştık diyelim adama itemi verdim diyelim ama parasını vermeyeceğini nasıl bileceğim ya vermezse
Growtopia ticareti genelde Facebook grupları üzerinden dönüyor.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Sorularım şu;
Gamesatış

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru