Neler Yeni

İtemsatis windows key alınır mı?

Şuan link gönderemiyorum herhangi güvenilir satıcı varsayabilirsiniz. Demek istediğim bunlar alınır mı? Herhangi orjinal keylerden farkı olur mu? O kadar pahalı iken bu aşırı aşırı ucuz.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Şuan link gönderemiyorum herhangi güvenilir satıcı varsayabilirsiniz. Demek istediğim bunlar alınır mı? Herhangi orjinal keylerden farkı olur mu? O kadar pahalı iken bu aşırı aşırı ucuz.
Ben daha çok ptt awm den oem key alıyorum gömülü. Hep ordan alıyorum hiçbir sıkıntısı yok orijinal zaten

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mert Camran
Amaç o zaten ucuz satıyolar insanlık yapıyolar :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha çok ptt awm den oem key alıyorum gömülü. Hep ordan alıyorum hiçbir sıkıntısı yok orijinal zaten
Hocam burada biraz cahilliğe yatacağım ama, tam olarak oem gömülü keyler nasıl farklı sistemlerde kullanılabiliyor? Direkt sisteme özel gömülü değil mi?

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mert Camran
Hocam burada biraz cahilliğe yatacağım ama, tam olarak oem gömülü keyler nasıl farklı sistemlerde kullanılabiliyor? Direkt sisteme özel gömülü değil mi?
Anakartına gömülü oluyor yani senin dediğin gibi sistemine özel olarak gömülü kalıyor.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
yunusemre
alırken kayıt al sorun cıkarsa yoksa ıade almıyorlar haberın olsun onun dısında alınır benım cok almıslıgım var zamanında

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Mert Camran
alırken kayıt al sorun cıkarsa yoksa ıade almıyorlar haberın olsun onun dısında alınır benım cok almıslıgım var zamanında
Hocam çok eskiden geforce now Türkiye'den nvdia sunucularına vpnsiz bağlanacağimi düşünüp 25tl ye rehber almıştım adamlar bildiğin vpn ile hesap açtırdilar geri dönüş yaptım görüldü attılar 😃

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
yunusemre
Hocam çok eskiden geforce now Türkiye'den nvdia sunucularına vpnsiz bağlanacağimi düşünüp 25tl ye rehber almıştım adamlar bildiğin vpn ile hesap açtırdilar geri dönüş yaptım görüldü attılar 😃
valla ıtemsatıs her sey var sasırmamak lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,763
Üyeler
154,119
Son üye
KANFUR66
Top Bottom