Neler Yeni

İTOPYA ANİ FİYAT ARTIŞI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Null Name
Bütçe
10000
Arkadaşlar herkese selamlar, yılbaşından sonra adam akıllı itopyanın websitesine girip fiyatlara bakamadım ama bugün açıp baktığım da hayretler iiçerisinde kaldım açıkcası. Yani bir sistemin bir parçanın fiyatı nasıl olurda üstüne 1K dan daha fazla zam koyar anlamış değilim dolar grafiklerini sürekli olarak takip ediyorum bi artış söz konusu da değil, nasıl olurda veyahutta neyi gerekçe olarak gösterebilirler işte şu yüzden fiyatlar arttı gibisinden merak konusu benim için sizlerin de fikirlerini almak için bu konuyu açmış bulunmaktayım saygı ve sevgi çerçevesinde muhabbete dahil olmak isteyen arkadaşlarla tartışıp hasbihal etmek isterim. Teşekkürler saygılarımla...

GassUp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cihan KASAP
Malesef fiyatlar sadece dolara bağlı olarak azalıp artmıyor.

*Üretim sıkıntısı ,artan talepler ve piyasadaki arzın bunu karşılayamaması
*Çinden gelen yüklerdeki konteyner maliyetlerinin artması

vs vs..

Satashke

80+ Bronze
Arkadaşlar herkese selamlar, yılbaşından sonra adam akıllı itopyanın websitesine girip fiyatlara bakamadım ama bugün açıp baktığım da hayretler iiçerisinde kaldım açıkcası. Yani bir sistemin bir parçanın fiyatı nasıl olurda üstüne 1K dan daha fazla zam koyar anlamış değilim dolar grafiklerini sürekli olarak takip ediyorum bi artış söz konusu da değil, nasıl olurda veyahutta neyi gerekçe olarak gösterebilirler işte şu yüzden fiyatlar arttı gibisinden merak konusu benim için sizlerin de fikirlerini almak için bu konuyu açmış bulunmaktayım saygı ve sevgi çerçevesinde muhabbete dahil olmak isteyen arkadaşlarla tartışıp hasbihal etmek isterim. Teşekkürler saygılarımla...
Stok yok bahanesiyle karşınıza geleceklerdir. İster al ister alma başkası alır (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Null Name
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet çok basit ve temel problem olarak görebileceğimiz stok durumunu gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Tek beni düşündüren kafamı kurcalayan şey şudur; Nereye kadar böyle gidecek ne zaman gerçekten dilediğimiz gibi bir sistem toplayacağız 10K bütçem var rtx serisi ekran kartı takamıyorum gerçekten bir işlemci bir ekran kartı takıyorum kafadan 7-8 K gidiyor üzülüyorum gerçekten yurtdışında yaşayan arkadaşlarım var insanların gerçekten alım gücüne hayranlıkla bakmaktan başka hiçbirşey yapamıyorum ve gerçekten üzülüyorum ülkemizde o kadar çok bir bilgisayar almak oyun oynamak birşeyler yapmak isteyen bir sürü yanıp tutuşan çocuklar gençler bireyler var ve artık gerçekten günümüzde bir bilgisayar almak aşırı lükse kaçıyor umarım ortalık biraz daha sakinleşir de hepimiz dilediğimiz şekilde istediğimiz alırız.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Stoklarda sıkıntı vardır, yılbaşı yeni geçti gitti.

Top Bottom