Neler Yeni

İtopya.com alışverişi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Kenan Karakuzu
Merhaba arkadaşlar itopya.com da hazır donanım arşivi sistemleri satın aldığımız zaman windows kurulu olarak mı geliyor veya biz ekstra windows için para veriyor muyuz, gelirse orjinal olarak anahtar girilmiş halde mi geliyor? Teşekkürler.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Merhaba arkadaşlar itopya.com da hazır donanım arşivi sistemleri satın aldığımız zaman windows kurulu olarak mı geliyor veya biz ekstra windows için para veriyor muyuz, gelirse orjinal olarak anahtar girilmiş halde mi geliyor? Teşekkürler.
Hayır. Freedos geliyor. Ekstradan para vermeniz gerek.

hrnkral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Harun
Valla 24 ünde verdiğim sipariş hâlâ gelmediği hatta kargoya bile verilmediği için bu sorunun cevabı bende yok :)

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Hayır yoğunluk yüzünden FreeDos.

hrnkral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Harun
Valla 24 ünde verdiğim sipariş hâlâ gelmediği hatta kargoya bile verilmediği için bu sorunun cevabı bende yok
kanka deme öyle linç yersin... 25 inde de ben verdim hala ses yok bakalım bekliyoz
Gelseydi ya da kargoya verilseydi demezdim öyle. Olan bu durumda neden linç yicem anlamadım. Burda itopyanın avukatları var anladığım kadarıyla. Çünkü tam kapasiteyle çalışıyorlar yoğunlar vs diyenler var. Kendi elemanları da olabilir bilemedim. Gerçek şu ki bir daha asla ve asla ordan bir tane sipariş vermem

kaan007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kaan çiftçi
Valla 24 ünde verdiğim sipariş hâlâ gelmediği hatta kargoya bile verilmediği için bu sorunun cevabı bende yok

Gelseydi ya da kargoya verilseydi demezdim öyle. Olan bu durumda neden linç yicem anlamadım. Burda itopyanın avukatları var anladığım kadarıyla. Çünkü tam kapasiteyle çalışıyorlar yoğunlar vs diyenler var. Kendi elemanları da olabilir bilemedim. Gerçek şu ki bir daha asla ve asla ordan bir tane sipariş vermem
avukatları çok burada boşverrrrr illa gelir

kaan007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kaan çiftçi
Tek zoruma giden şey çarşamba günü sınavlarım başlıyor ve ben gidip birilerinden bilgisayar dilenmek zorunda kaldım. Üstelik 6500 TL ödemişken
gitmez mi kanka ya valla çok üzüldüm bende dasistem4 ü satın aldım ama açıklama yapmış Abdullah başkan sistemler yola çıkıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek zoruma giden şey çarşamba günü sınavlarım başlıyor ve ben gidip birilerinden bilgisayar dilenmek zorunda kaldım. Üstelik 6500 TL ödemişken
tabi yasakları işin içine katarsak önümüzdeki haftasonunu bulur gibi geliyor

hrnkral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Harun
gitmez mi kanka ya valla çok üzüldüm bende dasistem4 ü satın aldım ama açıklama yapmış Abdullah başkan sistemler yola çıkıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi yasakları işin içine katarsak önümüzdeki haftasonunu bulur gibi geliyor
Valla ben mağdur olduktan sonra ne zaman verildiğinin pek bir önemi yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,067
Üyeler
140,139
Son üye
mr.mario