Neler Yeni

İtopya.com hakkında

Dramxzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mertad
Arakdaşlar uzun bir süredir bir pc almak istiyordum vatan hazır sistemlerden alıcaktım fakat rtx 2060 lı sisteme tek 16 ve 2666mhz lik Ram koyuyorlar bu açıkçası beni mutsuz etti ve vatanda kendim istediğim pc toplam 9200 TL çıkıyor aynı sistemi itopya.com dan toplayınca 7300 TL çıkıyor sistemin adı Alper rende önerisiydi galiba onun hakkındada form açıcam zaten ben asıl sorun şu itopya.com güvenilr mi kimisi evet diyor kimisi hayır diyor kimisi çok güzel geldi sıkıntısız diyor kimisi rezalet bozuk çıktı diyor açıkcasi babam vatandan alalım diyor bütçem 7000 lira fakat bu parayada vatandan alacağım sistem itopyadan alacağıman neredeyse 3 kat kötü sizce napmam gerek bir fikriniz varmı bir sıkıntı yaşarmıyım satın alırken veya kargo sürecinde şuana kadar yüksek bütçeli bir alışveriş yapmadım İnternetten o yüzden kaygılarım var. Sizce ne yapmalıyım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İtopyadan alın. Virüs nedeniyle biraz geç gelicektir ama vatandan KDV indirimi olmadığı sürece pek toplama pc alınmaz.

Dramxzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mertad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopyadan alın. Virüs nedeniyle biraz geç gelicektir ama vatandan KDV indirimi olmadığı sürece pek toplama PC alınmaz.
Bir sorun yaşarmıyım yaşarsam babam beni öldürür gerçekten müşteri hizmetleri ile çok kavga etti bir sıkıntı yaşamam değilmi yt den baktım bazıları bozuk geldi fln diyor güvenemiyorum tam

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bir sorun yaşarmıyım yaşarsam babam beni öldürür gerçekten müşteri hizmetleri ile çok kavga etti bir sıkıntı yaşamam değilmi yt den baktım bazıları bozuk geldi fln diyor güvenemiyorum tam

Ben siparişlerimi verirken tatlı bir dil ile sipariş notu ekledim ve ona uygun şekilde düzgünce gönderdiler. Siparişi verirken ince detaylara dikkat edin mesela haftaya pazartesi sipariş verin ve iyi bir sipariş notu yazın sipariş ederken :).

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Arakdaşlar uzun bir süredir bir PC almak istiyordum vatan hazır sistemlerden alıcaktım fakat rtx 2060 lı sisteme tek 16 ve 2666mhz lik RAM koyuyorlar bu açıkçası beni mutsuz etti ve vatanda kendim istediğim PC toplam 9200 TL çıkıyor aynı sistemi itopya.com dan toplayınca 7300 TL çıkıyor sistemin adı Alper rende önerisiydi galiba onun hakkındada form açıcam zaten ben asıl sorun şu itopya.com güvenilr mi kimisi evet diyor kimisi hayır diyor kimisi çok güzel geldi sıkıntısız diyor kimisi rezalet bozuk çıktı diyor açıkcasi babam vatandan alalım diyor bütçem 7000 lira fakat bu parayada vatandan alacağım sistem itopyadan alacağıman neredeyse 3 kat kötü sizce napmam gerek bir fikriniz varmı bir sıkıntı yaşarmıyım satın alırken veya kargo sürecinde şuana kadar yüksek bütçeli bir alışveriş yapmadım İnternetten o yüzden kaygılarım var. Sizce ne yapmalıyım.
aga gamegarajdan al. gamegaraj sistemlerini hepsiburadaya da vermiş ssana link atayım. ama hepsiburada da 200 TL kadar daha pahalı sanırım. ayrıca ben dün gamegarajdan sipariş verdim 7 bin TL ye bugun verdiler kargoya. en gec 1 haziranda gelir diye dusunyorm. bence gamegaraj varken diğer şirketlere bakma. adamlar piyasaya yeni girdikleri için baya uygun fiyatlı ürünleri var.
al buda hepsiburada da ki ürünleri.
1590671925122.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,464
Üyeler
138,360
Son üye
maskirag
Top Bottom