Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya dan 3060TI sistem alan var mı? Görüntü alamıyorum

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Kadir
Karne fırsatları kapsamında sipariş verdiğim kasa görüntü vermiyor. Farklı ekran kartı da takıp denedim ancak görüntü alamadım. Ayrıca gönderilen ekran kartının güvenlik etiketi açılmıştı hem kutunun hem de kutu içerisinde statik poşet içerisinde bulunan ekran kartının. Kasayı akşam daha detaylı test edeceğim ancak görüntü vermiyor 12 nesil olduğu için ayrıca yapmam gereken bir şey mi var kutuları açarken ve bilgisayarı çalıştırırken video kayıt ettim. Konu hakkında dönüş bekliyorum İtopyadan.
Kasa 1 saat önce teslim edildi bu arada

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,910
İsim
Chloe Grace Moretz
Karne fırsatları kapsamında sipariş verdiğim kasa görüntü vermiyor. Farklı ekran kartı da takıp denedim ancak görüntü alamadım. Ayrıca gönderilen ekran kartının güvenlik etiketi açılmıştı hem kutunun hem de kutu içerisinde statik poşet içerisinde bulunan ekran kartının. Kasayı akşam daha detaylı test edeceğim ancak görüntü vermiyor 12 nesil olduğu için ayrıca yapmam gereken bir şey mi var kutuları açarken ve bilgisayarı çalıştırırken video kayıt ettim. Konu hakkında dönüş bekliyorum İtopyadan.
ekran kartını test etmek için açıyorlar kutuyu ama diğerlerini bilmiyorm çalışmaması garip

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
eren eren
Kasa 1 saat önce teslim edildi bu arada
Sorun çözüldü mi bilmiyorum ama Ram’lerle ilgili olabilir. Söküp dikkatlice ve tam oturacak şekilde sertçe takmayı denediniz mi?

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun çözüldü mi bilmiyorum ama Ram’lerle ilgili olabilir. Söküp dikkatlice ve tam oturacak şekilde sertçe takmayı denediniz mi?
evet tekli de denedim farklı farklı da taktım görüntü yok itopya ya detaylı şekilde anlattım sertçe takmaya gerek yok oturup oturmadığını görüyorum bilgisayardan anlıyorum babam pc teknisyeni :)

the_coder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mert Savaş
hdmi kablosunu anakart yerine ekran kartına takıyorsun değil mi ?

the_coder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mert Savaş
Anakart üzerinde hangi ışıklar yanıyor

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HDMI kablosunu değiştirdim ve PCI-E kablosunu diğeriyle değiştirdim sorun çözüldü şimdilik sorun gözükmüyor ne oldu da çözüldü sorunum bilmiyorum farklı taktığım ekran kartında PCI-E girişi de yoktu :D

Top Bottom