Neler Yeni

İtopya faturalanıyor

LaMeloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ege
9. ayın 1'nde itopyadan hazır sistem aldım sipariş hazırlanıyor 4 gün kaldı. sonrasında faturalanıyor yazısı çıktı tahmininizce fatura kaç gün sürer pc ne zaman elimde olur

İYİ FORUMLAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilgisiz
9. ayın 1'nde itopyadan hazır sistem aldım sipariş hazırlanıyor 4 gün kaldı. sonrasında faturalanıyor yazısı çıktı tahmininizce fatura kaç gün sürer pc ne zaman elimde olur

İYİ FORUMLAR
kargoların itopyada alınması belli günlerde oluyor faturalama kargo gelene kadar sürüyor kargolar salı günü geliyor genelde istanbuldaysan bolt kargo alıyor ordan biliyorum

LaMeloo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kargoların itopyada alınması belli günlerde oluyor faturalama kargo gelene kadar sürüyor kargolar salı günü geliyor genelde istanbuldaysan bolt kargo alıyor ordan biliyorum
yani salı gününden önce gelmez diyosunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetlerini aradığımda aras getircek dediler ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilgisiz
yani salı gününden önce gelmez diyosunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetlerini aradığımda aras getircek dediler ama
hocam istanbul avrupadayım bana bolt denmedi ama bolt getirdi en geç haftaya cuma gelir zaten size merak etmeyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bilgisiz

SeryXS

80+ Bronze
Bolt kargo ile gelmişti bana faturalaniyor yazdığından 2 gün sonra elime ulaştı bilgisayar

Top Bottom