Neler Yeni

İtopya hazır sistem alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe bayram
Bütçe
4300
Arkadaşlar itopya da hazır bir tane sistem buldum 4300 TL fiyatı var bütçemde en fazla o civarda fakat bazı sistelere baktım itopya hakkında dilek ve şikayetlere kafamı biraz bulandırdı bazı yorumlarda müşteri hizmetlerinden çoğu kişi memnun değil bazı kişiler de aldıkları sistemlerde bazı donanım parçalarının 4 5 ay sonra bozulması ile ilgili şikayetleri var bozulan parçalar ile ilgili geri e mail atan kişiler maillere bakılmıyor müşteri hizmetleri bakmıyor diye bir çok eleştiride bulunmuş sizce doğrumu hazır sistem alınır mı aranızda bu gibi aksilikler yaşayan varmı biraz yardım edebilirse seviririm 😊

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538

Flamesa

80+ Silver
Arkadaşlar itopya da hazır bir tane sistem buldum 4300 TL fiyatı var bütçemde en fazla o civarda fakat bazı sistelere baktım itopya hakkında dilek ve şikayetlere kafamı biraz bulandırdı bazı yorumlarda müşteri hizmetlerinden çoğu kişi memnun değil bazı kişiler de aldıkları sistemlerde bazı donanım parçalarının 4 5 ay sonra bozulması ile ilgili şikayetleri var bozulan parçalar ile ilgili geri e mail atan kişiler maillere bakılmıyor müşteri hizmetleri bakmıyor diye bir çok eleştiride bulunmuş sizce doğrumu hazır sistem alınır mı aranızda bu gibi aksilikler yaşayan varmı biraz yardım edebilirse seviririm 😊
İsterseniz bu konuyu bir okuyun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat olarak pahalılar. Öyle bir yazmışsın ki sanki dolandırıcılar :D bunu da ekle yanlış anlaşılmasın.
Yok estağfurullah öyle bişey asla demem de şikayetler çok garip geldi😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi sistemi alacaksanız? Link atar mısınız?
https://www.itopya.com/tuco-m9150tf-msi-gtx-1050-ti-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-geforce-espor-pc/ buyur donanım konusuna pek bilgim de yoktur yardım edebilirsen sevinirim :)

rapseyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
rapsey
hocam ben pcyle teknolojiyle iç içe olduğum zamandan beri hazır sistemleri pek önermem nedenini sorarsan bu benim düşüncem tabii ki fiyat konusunda ucuzluk yapmak için koyulan parçalar senin o ekran kartıyla o işlemciyle alabileceğin performansa biraz da olsa etki edebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe bayram
İsterseniz bu konuyu bir okuyun.
Okudum dikkate aldım teşekkürler

Hangi sistemi alacaksanız? Link atar mısınız?
https://www.itopya.com/tuco-m9150tf-msi-gtx-1050-ti-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-geforce-espor-pc/ buyur donanım konusuna pek bilgim de yoktur yardım edebilirsen sevinirim :)
Vatan sadece pahalı ama İtopya gerçekten iyi değil yani müşteri hizmetleri ayrı, fiyatları ayrı, kargolar apayrı dert hocam.
Eyvallah saolasın

hocam ben pcyle teknolojiyle iç içe olduğum zamandan beri hazır sistemleri pek önermem nedenini sorarsan bu benim düşüncem tabii ki fiyat konusunda ucuzluk yapmak için koyulan parçalar senin o ekran kartıyla o işlemciyle alabileceğin performansa biraz da olsa etki edebilir.
Bir önerin varmıdır hocam

Yiğit KAMURAY

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yok estağfurullah öyle bişey asla demem de şikayetler çok garip geldi😄

Hocam kasa ve PSU çok kötü kesinlikle almayın.
Pollux 3T-10 | Game Garaj
Anakartı MSI B460M Pro yapın 96TL farkla. RAM'in yanındaki 1'i 2 yaparsanız çok güzel olur 325TL fark alıyor ama değecektir yapmazsanızda ileride bir adet alırsınız.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22

01adanalı

80+ Silver
alınmaz 4500 tlilik pc de 1050 ti var

Top Bottom