Neler Yeni

İtopya İade işlemi

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Merhabalar. İtopya üzerinden kredi kartına taksitle bir ürün aldım bugün saat 5 gibi aynı ürünü akşam 9 gibi iade ettim. İadesinde bir sorun oluşur mu ? İade olur mu İtopya bilmediğim için bu konuyu açtım

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhabalar. İtopya üzerinden kredi kartına taksitle bir ürün aldım bugün saat 5 gibi aynı ürünü akşam 9 gibi iade ettim. İadesinde bir sorun oluşur mu ? İade olur mu İtopya bilmediğim için bu konuyu açtım
Oluşmaz.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

beratredd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Berat Özcan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Sistem Tavsiyeleri, Ekipmanlar
Instagram
@beratredd
Steam
https://steamcommunity.com/id/secretmonspeed/
Twitter
beratbtw
Discord
Sweezy#1400
Sorun olmaz fakat belki iade edilen para biraz gecikebilir

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Extracted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasan akyüz
İtopyadan bir şey almayın ürünleri 2 haftada kargolamıyorlar. Şikayet varda yüzlerce şikayet var. Müşteri temsilciliğini arıyorsun 100 kişi sıra var 1 saatte sıra geliyor tak kapanıyor telefon. Ürün elinize ulaşsa bile geldikten sonra bir arıza çıkması durumunda muhatabı nasıl bulacaksın bilmiyorum. Youtuberlara 30binlik sistemler toplayana kadar eleman alıp kargo süreçlerini hızlandırsalar daha iyi ama reklamdan milletin aklını çeliyor adamlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,888
Üyeler
140,572
Son üye
demo_denizz
Top Bottom