Neler Yeni

Yardım İtopya iade veya değişim hakkında bilgi

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
Merhabalar bir kaç sorum olacak itopyadan soundbar ve elgato almayı düşünüyorum iade ve değişim konularında sorun çıkartıyor mu bir çok insan bu tür konularda şikayetçi o yüzden itopyadan bir şey almakta tedirginim bu tür sorunlar çıkar mı ?

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
Merhabalar bir kaç sorum olacak itopyadan soundbar ve elgato almayı düşünüyorum iade ve değişim konularında sorun çıkartıyor mu bir çok insan bu tür konularda şikayetçi o yüzden itopyadan bir şey almakta tedirginim bu tür sorunlar çıkar mı ?
o şikayetleri okumak bana saçma geliyor bazı sitelerde daha çok olsada her sitede illaki böyle sorunlar oluyor sitelerde çok büyük olunca çok sorun varmış gibi gözüküyor

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o şikayetleri okumak bana saçma geliyor bazı sitelerde daha çok olsada her sitede illaki böyle sorunlar oluyor sitelerde çok büyük olunca çok sorun varmış gibi gözüküyor
evet o yüzden sormak istedim

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
evet o yüzden sormak istedim
ben itopyadan 20 kere falan alışveriş yaptım şuana kadar sorun çıkmadı şansına kargoda kırılırsa bilmem ürünü açarken video çek

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Ares Blackrosa
Fifine A9 satın almıştım, açıklamasında bu şekilde yazmasına rağmen
1720908578548.png

böyle bir özelliği yoktu, açıklamada yazan şey ile mikrofonun özelliği uyuşmadığı için iade talebi oluşturmak istedim arayıp ve bana dedikleri şey hijyen ürünü olduğu için iade kabul edemiyoruz :kekw: İtopyadan sevap bile alma, uğraşır durursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aktaş
Aldığın şey bariz fabrika hatalıysa her firma değişir.

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emirhan Batmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığın şey bariz fabrika hatalıysa her firma değişir.
Fifine A9 satın almıştım, açıklamasında bu şekilde yazmasına rağmen
Alıntıyı görüntüle
böyle bir özelliği yoktu, açıklamada yazan şey ile mikrofonun özelliği uyuşmadığı için iade talebi oluşturmak istedim arayıp ve bana dedikleri şey hijyen ürünü olduğu için iade kabul edemiyoruz :kekw: İtopyadan sevap bile alma, uğraşır durursun.
ama her şuan 2 farklı fikir ve tecrübe olduğu için kafam çok karıştı

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Kaan
hocam alın siz dediğim gibi her firmada sorun çıkar illaki ben 20 kere aldım dediğim gibi bi sorunsuz olunca 20 si hakkındada hiçbiyere bişey yazmadım ama biri bozuk çıksaydı onu yazardım şikayeti olmayan firma bulamazsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Ares Blackrosa
Sitesinden iade talebi bile oluşturamıyorsun hocam, arayıp müşteri temsilcisi ile konuşman gerekiyor canları isterse iade edebilirsin. Yoksa mecburen THH'ye başvuru yapacaksın.

Yani ürününde bir sorun olmasa bile sana 14 günlük iade hakkını bile kullandırtmıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aktaş
Kullanıcıyı koruyan 14 gün iade yasası var bunu delerseler gider tüketici hakem heyetine verirsin. Seni mağdur eden firma uğraşır bir ton prosedür ve dosya masraf işlemi öderler en sonunda yüzde 99 kullanıcı lehine karar çıkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Ares Blackrosa
Kullanıcıyı koruyan 14 gün iade yasası var bunu delerseler gider tüketici hakem heyetine verirsin onlar uğraşır bir ton prosedür ve dosya masraf işlemi öderler en sonunda yüzde 99 kullanıcı lehine karar çıkar.
Deliyorlar hocam, aldıktan sonraki gün iade etmek istedim hijyen ürünü iade alamıyoruz cart curt. THH'ye başvurdum da o da uzun sürüyor, mail attı bir ay sonra İtopya gönderin inceleyelim diye. Sonrasında da ben iadeden vazgeçtim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
Mazot Bağımlısı
Top Bottom