Neler Yeni

Çözüldü✓ Itopya imzalı VIVIEN-DEEP hazır sistem alınır mı?

StyxqI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Esat KOÇAK
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Foruma yeni kayıt oldum, şu sıralar PC alma ihtimalim oldukça yüksek ve ben de F/P bir sistem almak istiyorum. Normalde Donanım Arşivi'nin son F/P sistem videosundan bir PC alacaktım fakat istediğim sistemin stoğu kalmamış. Sitelerde dolaşırken karşıma Itopya imzalı VIVIEN-DEEP adlı sistem çıktı ve fiyatı falan da oldukça uygun geldi, sistemlerle ilgili sadece temel bilgilere sahibim ve bana SSD yükseltmesi ile (Belki gerek bile yok ama 1 TB neden olmasın. :)) alınabilecek tipten bir PC gibi geldi. Bilgisayar konusunda daha bilgili olanların PC hakkında düşüncelerini ve önerilerini almak istediğim için konuyu açtım, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem linki: https://www.itopya.com/vivien-deepa...-8gb16gb-ddr4500gb-gen3x4-m2-ssdgaming_h22988

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Foruma yeni kayıt oldum, şu sıralar PC alma ihtimalim oldukça yüksek ve ben de F/P bir sistem almak istiyorum. Normalde Donanım Arşivi'nin son F/P sistem videosundan bir PC alacaktım fakat istediğim sistemin stoğu kalmamış. Sitelerde dolaşırken karşıma Itopya imzalı VIVIEN-DEEP adlı sistem çıktı ve fiyatı falan da oldukça uygun geldi, sistemlerle ilgili sadece temel bilgilere sahibim ve bana SSD yükseltmesi ile (Belki gerek bile yok ama 1 TB neden olmasın. :)) alınabilecek tipten bir PC gibi geldi. Bilgisayar konusunda daha bilgili olanların PC hakkında düşüncelerini ve önerilerini almak istediğim için konuyu açtım, yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem linki: https://www.itopya.com/vivien-deepa...-8gb16gb-ddr4500gb-gen3x4-m2-ssdgaming_h22988
Kral fiyatı iyi ama psu değişmesi lazım

StyxqI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Esat KOÇAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral fiyatı iyi ama psu değişmesi lazım
Hocam PSU'yu tekli bir şekilde değiştiremiyorum değiştirme seçeneği koymamışlar sisteme. Orada kasaların içinde geliyor sanırım PSU, bu kısmı pek anlamadım. Eğer öyleyse hangi kasa uygun olur sence?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
Hocam PSU'yu tekli bir şekilde değiştiremiyorum değiştirme seçeneği koymamışlar sisteme. Orada kasaların içinde geliyor sanırım PSU, bu kısmı pek anlamadım. Eğer öyleyse hangi kasa uygun olur sence?
Kasa kalabilir pc yi aldıktan sonra kendin ayrı psu alıp takacaksın

egebaranakk0

80+ Silver

Sistem güzel alinir

StyxqI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Esat KOÇAK
Yok bu fiyata da bulamazsın zaten
Tamamdır reis teşekkür ederim. Bu arada biraz kurcalayıp kasa kısmına bakındığım zaman kasanın içindeki hazır PSU'nun 550 Watt olduğunu gördüm. Dediğinden yola çıkarsak bu PSU pek yeterli olmaz, bu kasanın bir üstündeki kasayı ekledim sisteme o 600 Watt'lık bir PSU'ya sahip. Eklediğim diğer kasanın linkini bırakıyorum istersen inceleyip bir geri dönüş yaparsın.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
Tamamdır reis teşekkür ederim. Bu arada biraz kurcalayıp kasa kısmına bakındığım zaman kasanın içindeki hazır PSU'nun 550 Watt olduğunu gördüm. Dediğinden yola çıkarsak bu PSU pek yeterli olmaz, bu kasanın bir üstündeki kasayı ekledim sisteme o 600 Watt'lık bir PSU'ya sahip. Eklediğim diğer kasanın linkini bırakıyorum istersen inceleyip bir geri dönüş yaparsın.

Rampage psu da kötü hocam bu da alınmaz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
bu şekilde al bir şey olmaz 11klık pcde corsair psu mu olcak zaten

StyxqI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Esat KOÇAK
O zaman yanıt veren herkesin dediklerini dikkate alarak hareket edeceğim. PSU işini kendi başıma biraz daha düşüneceğim, çok sıkıntı olmazsa eğer bu şekilde alırım ama çok sıkıntı çıkarırsa yükseltirim. PSU için yorum ve önerilere açığım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,417
Üyeler
156,327
Son üye
Mrduck03
Top Bottom