Neler Yeni

İtopya İncehesap gibi yerle bu 5 günlük sokağa çıkma yasağında ürün kargolamaya devam ediyor mu ?

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
2 siteden de pazartesi bileşenler aldım fakat ikisinden de tık yok sanırım haftaya kalıcak. Haftasonu sokağa çıkma yasağında ürünleri felan kargolanan varsa bilgi verirse, itopyayı arayıp soracağım fakat 1 saat bunun için beklemek istemiyorum

Peshet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Utku Arhan Boyalı
2 siteden de pazartesi bileşenler aldım fakat ikisinden de tık yok sanırım haftaya kalıcak. Haftasonu sokağa çıkma yasağında ürünleri felan kargolanan varsa bilgi verirse, itopyayı arayıp soracağım fakat 1 saat bunun için beklemek istemiyorum
Kargolar çalışıyor normalde. Haber de okudum kargocular bu yasaktan muaf mışlar. Hangi kargoyla geliyor.(sadece merak ettim)

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargolar çalışıyor normalde. Haber de okudum kargocular bu yasaktan muaf mışlar. Hangi kargoyla geliyor.(sadece merak ettim)
itopya ups incehesap yurtiçi ama daha kargoya verilmediler verilse zaten her türlü gelir de yasakta yarın son gün inşallah verirler bi 5 gün daha beklemek istemiyorum toplam 10 12 gün olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstüne komik olan dün akşam saat 10da gamegarajdan aldığım ekran kartı bu sabah kargolandı adamlar bu işi çözmüşler

Son düzenleme:

Peshet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Utku Arhan Boyalı
itopya ups incehesap yurtiçi ama daha kargoya verilmediler verilse zaten her türlü gelir de yasakta yarın son gün inşallah verirler bi 5 gün daha beklemek istemiyorum toplam 10 12 gün olacak

üstüne komik olan dün akşam saat akşam 10da gamegarajdan aldığım ekran kartı bu sabah kargolandı adamlar bu işi çözmüşler
Umarım verirler.

marilyn

80+ Silver

üstüne komik olan dün akşam saat akşam 10da gamegarajdan aldığım ekran kartı bu sabah kargolandı adamlar bu işi çözmüşler
incehesap genellikle cuma günü getiriyor gaming gecesinden aldığında pazartesi geliyor 3-4 gün sürüyor max

Bergee

80+ Silver
Kargolar hafta sonu bile çalışıyor pazar günleri de dahil olmak üzere ama pazar günü tabikide evinize kadar getiremiyorlar sadece ulaştığı yere kadar ulaştırıyorlar sonrasında yatıp dinleniyorlar diye biliyorum daha önceden çalışan arkadaşım vardı :)

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Kargolar hafta sonu bile çalışıyor pazar günleri de dahil olmak üzere ama pazar günü tabikide evinize kadar getiremiyorlar sadece ulaştığı yere kadar ulaştırıyorlar sonrasında yatıp dinleniyorlar diye biliyorum daha önceden çalışan arkadaşım vardı :)
kargoları biliyorum zaten tek korkum itopya incehesap yine hızlı kargoluyor fakat itopya bazen 2 gün bazen 10 gün olduğu için güvenemiyorum. Sitede de sadece ilk aşama olan sipariş alındı yazıyor sanırım bu hafta kuramayağım pcyi

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
evet incehesapta kargoya vermiş geriye kaldı en zoru itopya

Kargo firmaları sokağa çıkma yasağından muaftır.

Top Bottom