Neler Yeni

🔥İndirim İtopya karne indirimleri (arc a750 - 4060 - 4060ti sistemler) - 2k monitör 6000 TL

ConquerorXIV

80+ Gold
ve bu aoc zaten bu fiyatlarda satılıyor indirim yok ki

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,724
İsim
Kadir
ve bu aoc zaten bu fiyatlarda satılıyor indirim yok ki
hayır satılmıyordu, itopya indirimiyle dey elektronikte fiyatı indirdi dün gördüğü dip fiyat 7409 TL

Screenshot_24.jpg

n11 kuponuyla 5888 TL'ye düşüyor alacak olan ordan alabilir https://www.n11.com/urun/aoc-q27g2e...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

ConquerorXIV

80+ Gold
hayır satılmıyordu, itopya indirimiyle dey elektronikte fiyatı indirdi dün gördüğü dip fiyat 7409 TL

Alıntıyı görüntüle
hocam 23 ağustos ile 1 eylül arası 5-6 arası değişiyor fiyatı daha önce den indirime girip yükselmiş 6ya alınacak bir monitör değil bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bütçesi max 6 olup sıfır olmak zorundaysa zaten başka seçenek yok yani acer ve twisted dışında

bu bir seçenek olabilir ıps panel

Son düzenleme:

Oceanut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serhat Gültekin
msi mag b650 alınır mı? muadili ama daha uygun fiyatlı olanı var mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
Asus Rog Keris cidden ömürlük fare. Switchleri mi öldü, hot swap zaten 1 dakikada değiştir. Kutu içeriğinden yedek switch de çıkıyor zaten ekstra masrafı yok. Skatezler mi eskidi, kutu içeriğinden yedeği çıkıyor.
Kablosu mu zarar gördü, 2 saniyede aç içini yeni kablo sipariş verip tak anakartına devam et.
Fareyi paramparça etmediğiniz sürece 10 yıl kullanılmaması için hiçbir sebep göremiyorum.

drarda

80+
Asus Rog Keris cidden ömürlük fare. Switchleri mi öldü, hot swap zaten 1 dakikada değiştir. Kutu içeriğinden yedek switch de çıkıyor zaten ekstra masrafı yok. Skatezler mi eskidi, kutu içeriğinden yedeği çıkıyor.
Kablosu mu zarar gördü, 2 saniyede aç içini yeni kablo sipariş verip tak anakartına devam et.
Fareyi paramparça etmediğiniz sürece 10 yıl kullanılmaması için hiçbir sebep göremiyorum.
güzel konuştun rog kerisi siparis ettim yarın incehesap indirimlerinde ssd ve monitör düşerse tükkanı kapatırım

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
güzel konuştun rog kerisi siparis ettim yarın incehesap indirimlerinde ssd ve monitör düşerse tükkanı kapatırım
Hayırlı olsun. Cidden ömürlük fare. Aksini iddia eden varsa sebebiyle yazarsa biz de öğrenmiş oluruz.
Hot Swap olması ömrünü ayrı arttırıyor, yedek skatez takımı göndermeleri ayrı arttırıyor. Yedek switchler de ekstra masrafı önlüyor.
Hani 780 lira veriyorsunuz da skatez takımı - switch takımı ve hot swap özelliği sayesinde zaten 300 lira falan masraftan kurtarıyor sizi.
Aslında 500 lira veriyormuşsunuz gibi düşünün ki sensörü 500 liralık farelerde bulunamayacak kadar kaliteli. Malzeme kalitesinin de Asus ROG markalı bir farede kötü olacağını düşünmüyorum. Bu paraya benzer sensörde bir fare alırsınız SteelSeries falan ama içinden ne yedek skatez çıkar, ne yedek switch çıkar, ne hot swap özelliği bulunur ne de vidaları skatezlerin altında olmama özelliği bulunmaz.

laider

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Koca Osman
Baskasini bilmem ama beni ikna ettiniz :)
Fare tamam. Kaldı klavye, monitor, hoparlör, kulaklık.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
deathadder v2 mini den geçmeye değer mi ?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
Amazonda sık sık daha iyileri benzer fiyatta bulunabiliyor

deathadder v2 mini den geçmeye değer mi ?
Elinizdeki fare 2-3 yıllık eski bir fareyse alabilirsiniz, yedekte durur. Elinizdeki ölünce buna geçersiniz. Ha yok yeni temiz fareyse değişmeye gerek yok.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,435
Üyeler
156,488
Son üye