Neler Yeni

Yardım İtopya monitör iadesi hakkında

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
Arkadaşlar itopyadan aşağıya linkini bırakacağım monitörü aldım. Gsync açınca aşırı derecede flicker oluyor ekranda gsync kapatınca normal haline dönüyor ve bu durum beni aşırı rahatsız etti.Bu sebebten ötürü monitörü iade alırlar mı acaba? İade alınırsa direk Dell'in S2721DGFA monitörünü almayı düşünüyorum.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Sitesinden aldıysan zor , Ankara mağazasındaysan belki yardımcı olabilirler . Normalde ölü piksele direk değişim veriyorlar . Bu durumda ne yaparlar bilmiyorum.

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitesinden aldıysan zor , Ankara mağazasındaysan belki yardımcı olabilirler . Normalde ölü piksele direk değişim veriyorlar . Bu durumda ne yaparlar bilmiyorum.
Siteden aldım malesef

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
14 gün geçtiyse garantiye yollarlar , geçmediyse üründe sorun yoksa koşulsuz iade yok muydu ben mi yanlış biliyorum?

freygasm

80+ Gold
Arkadaşlar itopyadan aşağıya linkini bırakacağım monitörü aldım. Gsync açınca aşırı derecede flicker oluyor ekranda gsync kapatınca normal haline dönüyor ve bu durum beni aşırı rahatsız etti.Bu sebebten ötürü monitörü iade alırlar mı acaba? İade alınırsa direk Dell'in S2721DGFA monitörünü almayı düşünüyorum.
En son arkadaşım böyle bi olay yaşadı iade ettirene kadar canı çıktı. Ghosting vardı aşırı derecede iade etmek istedi, ürünü asus servisine yollayacağız dediler yolladılar bi şey yok raporu verdiler vsvs. Sonra iade için baya bi çabaladı 1ay sonunda iadesini alıp yeni monitör aldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine itopyada yaşandı bu olay

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün geçtiyse garantiye yollarlar , geçmediyse üründe sorun yoksa koşulsuz iade yok muydu ben mi yanlış biliyorum?
Ürün dün ulaştı elime. Bende bilmiyorum ki varsa öyle bir durum kesin bilen aydınlatırsa beni güzel olur

En son arkadaşım böyle bi olay yaşadı iade ettirene kadar canı çıktı. Ghosting vardı aşırı derecede iade etmek istedi, ürünü asus servisine yollayacağız dediler yolladılar bi şey yok raporu verdiler vsvs. Sonra iade için baya bi çabaladı 1ay sonunda iadesini alıp yeni monitör aldı.

Yine itopyada yaşandı bu olay
Kesin alınacağını bilsem gönderirim eski monitörüm duruyor daha samsung lc27hg70 onunla idare ederim iade alınana kadar ama işte kesin alırlar mı bu sebebten ötürü

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Bence ara bir konuş böyle bir durum var diye zaten iade kısmını anlatırlar, kargo kodu veriyorlar. Bende ghosting ve ölü piksel çıkınca geri göndermiştim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,434
Üyeler
154,401
Son üye
Lorenzii
Top Bottom