Neler Yeni

İTOPYA SİSTEM GARANTİ BELGESİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
İyi günler. Yaklaşık 1 ay önce sistem aldım İtopya üzerinden. Fatura vs her şey tam lakin garanti belgesi çıkmadı. Garantiye yollamak istesem veya satmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim? (Ekran kartından ve ana karttan kitapçık çıktı ama detaylı bakmadım onların garantisi kitapçıkların içinde olabilir mi?

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Mesut hamamcı
İyi günler. Yaklaşık 1 ay önce sistem aldım İtopya üzerinden. Fatura vs her şey tam lakin garanti belgesi çıkmadı. Garantiye yollamak istesem veya satmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim? (Ekran kartından ve ana karttan kitapçık çıktı ama detaylı bakmadım onların garantisi kitapçıkların içinde olabilir mi?
Faturası yeterli. Hazır sistemlerde tek bir garanti belgesi olmaz. Parçaların ayrı ayrı kutularında bulunur zaten. Sizin için önemli olan faturadır.

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Garanti ler ekran karti anakart vs gibi kutularin içinde küçük kitapçık halindeler.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Fatura yeterli sanırsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti ler ekran karti anakart vs gibi kutularin içinde küçük kitapçık halindeler.
Onlardan kitapçık çıktı fakat Ram, SSD vs onlardan çıkmadı sanırsam. Umarım gözümden falan kaçmamıştır. Satmak istesem alıcıya faturayı vermem yeterli olacak mı yani?

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Onlardan kitapçık çıktı fakat Ram, SSD vs onlardan çıkmadı sanırsam. Umarım gözümden falan kaçmamıştır. Satmak istesem alıcıya faturayı vermem yeterli olacak mı yani?
Garantiyi de isteyebiliri bilemem maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
Faturası yeterli. Hazır sistemlerde tek bir garanti belgesi olmaz. Parçaların ayrı ayrı kutularında bulunur zaten. Sizin için önemli olan faturadır.
Ram,SSD onlarda da mı bulunuyor? Kutulara falan bakmadım. Acaba fatura üzerine falan mı uygulanıyor merak ettim.

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Mesut hamamcı
Ram,SSD onlarda da mı bulunuyor? Kutulara falan bakmadım. Acaba fatura üzerine falan mı uygulanıyor merak ettim.
Faturanızda kalem kalem hepsi yazar zaten. Fatura garanti yerine geçebiliyor sıkıntı olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
Herkese teşekkürler yardımları için :).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058