Neler Yeni

İtopya üzerinden aldığım laptopu iade etmek istiyorum

Spermman

80+ Bronze
Daha dün sipariş ettiğim laptopumu iade etmek istiyorum. Ben laptopu alırken alacağım sistem ellerinde yoktu. Bugün tekrar baktığımda sistem hem stoklarda hem de fiyatı daha uygundu. Benim sorum ise şu ben laptopumu teslim alıp direkt iade etmek istiyorum iadem kabul olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Emre
Daha dün sipariş ettiğim laptopumu iade etmek istiyorum. Ben laptopu alırken alacağım sistem ellerinde yoktu. Bugün tekrar baktığımda sistem hem stoklarda hem de fiyatı daha uygundu. Benim sorum ise şu ben laptopumu teslim alıp direkt iade etmek istiyorum iadem kabul olur mu?
Olur fakat para sana hemen ulaşmaz maksimum 5 iş günü içinde para geri iade edilir

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

CnKYgT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
cenk yigit
Buraya konu açana kadar

Teknoloji’nin Yeni Dünyası itopya.com'a aşağıdaki iletişim adreslerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz hafta içi her gün sabah saat 9:00 ila akşam saat 18:00 arası hizmet vermektedir.

0850 259 26 96 (Çağrı Merkezi)

adamların kendisine ulaşsan çok daha doğru ve hızlı bilgi alırdın

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Top Bottom