Neler Yeni

itopya vatan media markt vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
Dostlar sistem almayı düşünüyorum fakat itopya'da herhangi bir muhatap vs bir şey bulamadığım için il içinde olan vatan media markt gibi mağazalardan toplamaya çalışacağım en azından muhatap bulabilirim herhangi bi problem olduğu zaman siz ne dersiniz. ailem internetten alırsam da okey ama mesuliyet kabul etmiyor yani olacaklar senin sorunun diyorlar internetten alıp mağdur olmak istemiyorum 3 5 fazla verip gözümün gördüğünü almak istiyorum ne dersiniz

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Bence yanlış düşünüyorsun, bir problemin olduğunda garantiye yollayabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hüseyin
İtopyada nasıl muhattap bulamadın acaba ? Çok kötüleniyor bu site ama ben en sorunsuz alışverişlerimi buradan yaptım. İade işlemlerimde dahi müşteri hizmetlerine bağlanmama gerek kalmadan iade onayı para iadesi tık tık işledi. Bana göre sistematik çalışıyorlar ama önümdeki siparişlerde bi sorun yaşarsam yazarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopyada nasıl muhattap bulamadın acaba ? Çok kötüleniyor bu site ama ben en sorunsuz alışverişlerimi buradan yaptım. İade işlemlerimde dahi müşteri hizmetlerine bağlanmama gerek kalmadan iade onayı para iadesi tık tık işledi. Bana göre sistematik çalışıyorlar ama önümdeki siparişlerde bi sorun yaşarsam yazarım.
Yani çok fazla şikayet var şikayetvar.com'a girersen gerçekten çok olduğunu görürsün bu benim sinirimi çok bozdu ne yapacağımı şaşırdım açıkcası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence yanlış düşünüyorsun, bir problemin olduğunda garantiye yollayabilirsin.
Ürün garantiye gidecek de gelecek de yani o işler çok uzun sürüyormuş itopya bağlamında o yüzden ne yapacağımı bilemedim tavsiyen var mı itopya hakkında

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Yani çok fazla şikayet var şikayetvar.com'a girersen gerçekten çok olduğunu görürsün bu benim sinirimi çok bozdu ne yapacağımı şaşırdım açıkcası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün garantiye gidecek de gelecek de yani o işler çok uzun sürüyormuş itopya bağlamında o yüzden ne yapacağımı bilemedim tavsiyen var mı itopya hakkında
şikayetvar.com da zaten herkes her siteyi şikayet ediyor, saçma bir site.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
samet kulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şikayetvar.com da zaten herkes her siteyi şikayet ediyor, saçma bir site.
Site hakkında yorum yapamam ama gerçekten itopya hakkında olan şikayetler dudak uçuklatıyor aşırı korkar oldum açıkcası

Top Bottom