Neler Yeni

İtopyadaki GIGABYTE rtx2060 sistemler alınır mi

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
Hazır sistem alıcak hazır sistem niye parça parça toplamakta ısrar ediyorsun Naci?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamegaraj da 3060ti stoğu var hazır sistemlerde bütçen varsa bakabilirsin.
Pire için yorgan yaktırmaya çalışıyorsun be birader valla usandırdın. Senin attığın psu ya kötü demedim ki ben ama diğer psu lar o sistem için gayet yeterli. Nokta.

Ben nerede sistem önermişim tam olarak ya :D
Uykunu tam olarak alamamışsın sanırım "3060Tİ stoğu var hazır sistemlerde"

Brkyasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Burak Yaşa
Koruması az oluyor diye 2 oyun oynadığında psu patlayacak sanki mübarek mantığa gel. Bende 2 sene thermaltake sertifikasız psu kullandım. Tık demedi. Düzgün kullanmasını bilene korumaya gerekte yok.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
Özellikle belirtmişim dimi bütçeniz var ise diye ?
Tamamda adam bu fiyatlarda istiyor , gelip 3060Tİ önermenin mantığı ne ki ben de diyeyim o zaman bütçen varsa 3090 al kral diye :D saçmalık

YiğitAysul

80+ Silver
İşlemci

Anakart

Ram

Ekran kartı
Ucuzlamasını ve Stoğu bekle

SSD

Kasa

Psu

kesinlikle 3060 bekle ve fiyat düşmesini. kart dışında diğer parçaları alabilirsiniz. eth den miningden çok pahalı en az iki katı neredeyse kartlar

İşlemci

Anakart

Ram

Ekran kartı

SSD

Kasa

Psu

kesinlikle 3060 bekle ve fiyat düşmesini. kart dışında diğer parçaları alabilirsiniz. eth den miningden çok pahalı en az iki katı neredeyse kartlar
İşlemci

Anakart

Ram

Ekran kartı

SSD

Kasa

Psu

3060 geldiğinde bu fiyatlara toplanırmı

Nachi

80+ Platinum
Koruması az oluyor diye 2 oyun oynadığında psu patlayacak sanki mübarek mantığa gel. Bende 2 sene thermaltake sertifikasız psu kullandım. Tık demedi. Düzgün kullanmasını bilene korumaya gerekte yok.
eletrik kesilip gelirse ikide bir. bozulabilir zarar görebilir

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Cenk
Tamamda adam bu fiyatlarda istiyor , gelip 3060Tİ önermenin mantığı ne ki ben de diyeyim o zaman bütçen varsa 3090 al kral diye :D saçmalık
3060 bekleyeyim mi diye sormuş. Ben de bütçen var ise gamegaraj bakabilirsin dedim sadece bu kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Harun BAYER
Şuan sistem alınmaz stokların gelmesini bekle daha uyguna daha iyisini alırsınız.

Brkyasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Burak Yaşa
eletrik kesilip gelirse ikide bir. bozulabilir zarar görebilir
Elektrik gittiğinde kapatırsın psu yu? Fişini çekersin? Ki şahsen ben kullanmadığım zamanlar direk kasadan ne olursa olsun kapatırım psuyu prize takılı olsada olmasada? Önemli olan aldığın mala verdiğin değer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,860
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom