Neler Yeni

İtopyadan 10 Aralık ve sonrası şipariş verip kargosu eline ulaşan var mı?

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
24/11/2020 23:51:40 tarihinde ASUS TUF VG24VQ monitörü sipariş ettim daha kargoya verilmedi XD
Mesaj otomatik birleştirildi:

24/11/2020 23:51:40 tarihinde ASUS TUF VG24VQ monitörü sipariş ettim daha kargoya verilmedi XD
kargo takip numarasını ups in sitesine yazıyorum

Bu Referans/Takip Numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Lütfen numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz.​

diyor

Son düzenleme:

Extracted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasan akyüz

kargo takip numarasını ups in sitesine yazıyorum

Bu Referans/Takip Numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Lütfen numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz.​

diyor
Valla nasıl bir siteymiş anlamadım. Depo taşıyorlarmış sözde ondan dolayı 14 gün sürüyormuş. Müşteri hizmetlerinde 89 kişi bekledim 1 saatte sıra geldi duyduğum bu kelimeler yarın Allah göstermesin pc de bir sorun çıksa kime anlatacan derdini.

djosidj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Oğuzhan İnce
Ben ürünü iptal ettim 11 gün oldu hala iade yok allah belasını versin bu firmanın bi daha alışveriş felan yapmam almayın bişey arkadaşlar

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
Valla nasıl bir siteymiş anlamadım. Depo taşıyorlarmış sözde ondan dolayı 14 gün sürüyormuş. Müşteri hizmetlerinde 89 kişi bekledim 1 saatte sıra geldi duyduğum bu kelimeler yarın Allah göstermesin PC de bir sorun çıksa kime anlatacan derdini.
bende aradım 90 kişi bekledim en sonunda direk kapattılar telefonu :D

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Merhabalar,
23.11.2020 tarihinde itopyadan PC siparişi vermiştim. Bugün baktığımda halen siparişiniz alındı aşamasında görünüyor. Şikayet vara baktım yüzlerce kişi konu açmış 2 haftadır ürünleri gönderilmemiş daha. Merakımı gidermek için soruyorum acaba 10 Kasım 2020 ve sonrası sipariş verip teslim alan var mı?. İyi düşünerekten önümüzdeki hafta belki kargoya verirler diye düşünüyorum. Paramıza çökmezler. Daha öncede sipariş vermiştim bir sıkıntı yaşamadım. Youtuberlarda güzel reklamını yapıyordu. Umarım bir sıkıntı yaşamam. İptal etmekte istemiyorum topladığım sistem üzerine 1300 TL koydu.
aga daha dün itopya yakşlaık 100-200 kargonun depodaki sstorysini attı adamlar bu indirimde alınan şeyleri daha yeni yolluyolar galiba topluca, biraz daha beklersen gelir

Extracted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hasan akyüz
aga daha dün itopya yakşlaık 100-200 kargonun depodaki sstorysini attı adamlar bu indirimde alınan şeyleri daha yeni yolluyolar galiba topluca, biraz daha beklersen gelir
Bugün kargoya verdiler. Kargo takip numarasını girdim baktım. Hiç bir hareket gözükmüyor. 1 10 günde kargonun gelmesi sürecek ellam.

bende aradım 90 kişi bekledim en sonunda direk kapattılar telefonu :D
Bende de 2 kere öyle oldu

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
ürünleriniz hazır diyor yarın kargoya verilecek :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom