Neler Yeni

ITOPYA'dan Alışveriş Yapılır mı?

ahlatliinsan

80+ Bronze
Herkese selamlar. İtopya'dan bilgisayar alınır mı? Şikayet edenler müşteri hizmetlerinin berbat olmasından ve ürünlerin çok geç kargolandığından şikayetçi. Zaten İtopya çok pahalı ama işte DA sistemleri çok iyi oluyor.

1) Ben İstanbul'dayım yani herhangi bir sorun çıkarsa müşteri hizmetleri falan beklemeden mağazadan hallederim. Buna rağmen İtopya'dan alınmaz mı?

2) Ben İstanbul içinde olduğumdan sipariş verip mağazadan alma gibi bir şansım var mı?

Kendimi pek ifade edemedim ama siz benim demek istediğimi anladınız. Teşekkürler.

MY. DEMİR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Yener DEMİR
1) Ben İstanbul'dayım yani herhangi bir sorun çıkarsa müşteri hizmetleri falan beklemeden mağazadan hallederim. Buna rağmen İtopya'dan alınmaz mı?
Alınır.
2) Ben İstanbul içinde olduğumdan sipariş verip mağazadan alma gibi bir şansım var mı?
Müşteri hizmetlerini ara. 0850 259 2696
Şikayet edenler müşteri hizmetlerinin berbat olmasından ve ürünlerin çok geç kargolandığından şikayetçi
Pazartesi sipariş ettiğim pc cuma elime ulaştı(Maraştayım)
Müşteri hizmetleride kötü değil.

WXEN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Barış Çom
Ben monitör aldım. Gayet iyi bir sıkıntı görmedim hafta sonu sipariş verirsen pazartesi günü kargolarlar tabi montaj olmayan bir parçaysa.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese selamlar. İtopya'dan bilgisayar alınır mı? Şikayet edenler müşteri hizmetlerinin berbat olmasından ve ürünlerin çok geç kargolandığından şikayetçi. Zaten İtopya çok pahalı ama işte DA sistemleri çok iyi oluyor.

Kendimi pek ifade edemedim ama siz benim demek istediğimi anladınız. Teşekkürler.
Alışveriş yapılır kargoları kötü ama aldığınız ürün sağ salim ulaşır elinize ancak aldığınız üründen memnun kalmazsanız işte o zaman geri veremezsiniz. Ben aldığım kulaklıktan memnun kalmadım 20 gün önce iptal talebi gönderdim hala değerlendiriliyor diyor. Yani geri dönüş olarak sıfırlar.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
İstanbuldaysan çok daha avantajlısın. Yapılır.

ahlatliinsan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pazartesi sipariş ettiğim pc cuma elime ulaştı(Maraştayım)
Müşteri hizmetleride kötü değil.
İnternette çok fazla şikayet var bu konu hakkında. Maillere cevap verilmiyormuş, müşteri hizmetlerine ise çoğu zaman ulaşılamıyormuş.

MY. DEMİR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Yener DEMİR
İnternette çok fazla şikayet var bu konu hakkında. Maillere cevap verilmiyormuş, müşteri hizmetlerine ise çoğu zaman ulaşılamıyormuş.
Her aradığımda ulaştım.(10kere falan aradım) Sadece şikayeti olanlar dile getiriyor bak mesela ben konu falan açmadım benim gibi çook fazlası var şikayet edenler olacaktır. Şikayet edilmeyen firma yok zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,448
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom