Neler Yeni

İtopyadan monitör aldım ölü piksel çıktı

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Samet Yeniköy

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Berk
İtopyanın 2-19 kasım indirimlerinden monitör aldım ölü piksel çıktı ne yapayım ürün bu https://www.itopya.com/msi-238-g241...reesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u23574
Bir tane bile ölü pikselli ürün kullanmaya hakkın yok. tam para alıyorlar kusurlu ürün veriyorlar. benim de başıma buna benzer bir durum geldi vatandan almıştım bende curved bir monitör. Dedim renk paletini beğenmedim curvedte beklediğim gibi değilmiş görüşümü bozdu iade etmek istiyorum dedim. Hiç bir şey diyemeden iade aldılar. Aman yok öyle ölü piksel cart piksel curt piksel demene gerek bile yok. Direkt iade etmek istediğini belirt. Biliyorum ürün şuan elinde, tekrar göndermekle yenisinin gelmesini beklemek can sıkıcı ama emin ol buna değer. Geçmiş olsun.

Bu yapılan yalan söylemek değil. İstedikleri gibi test etsinler cihazı. Zaten önce servise gideceğini akıbetinde para iadesi yapacaklarını belirttiler vatanda, benlik problem yok. Sanki ölü pikseli ben soktum oraya. İnt alışverişine 14gün yasal iade hakkı tanımışlar, kural basit.

Mizacım kaba gelebilir kusura bakmayın, lakin suç itopyada da değil. Adamlar al sat yapıyor sonuçta herkes gibi paralarını kazanmaya çalışıyorlar.. Suç burada üretici firmaların. Kullanıcıları inek gibi sağmaya o kadar alışmışlar ki bakın adam parasını verdiği ürünü kusurlu kullanmakla kullanmamak arasında kalmış gelmiş buraya konu açmış.. yatacak yerleri yok bu firmaların keza ürünlerin hiç birinde kalite kontrol standartları uygulanmıyor, uygulansa bile kendilerince 10 ölü piksele kadar kusursuz sayıyorlar.. ama iş reklama süslemeye gelince yok şöyle full hd yok şöyle renk skalası. Dünya markası dediğimiz firmaların ürettiği monitörler..

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,364
Üyeler
147,715
Son üye