Neler Yeni

İtopya'dan şu an bilgisayar alınır mı?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İyi forumlar arkadaşlar soru basit aslında şu an bilgisayar alınır mı? Bakınca soru gayet kolay ama korkum duyduğum kötü yorumlar gerçekten hakkında çok fazla kötü yorum var azımsanacak gibi değil gerek kargo gerek müşteri hizmetleri olarak. Ben kendim fare alışverişi yaptım 10 günde geldi indirim ürünü olduğu için normaldir dedim.
Garip bir şekilde UPS çok geç bilgi verdi orası ayrı en büyük korkum ilk defa bu kadar pahalı bir bilgisayar alacağım 6500'e özelleştirilmiş teknoking 2 alacağım fakat korkum bir parçasında bir yerinde sıkıntı çıkması. Müşteri hizmetleri okuduğum kadarıyla en kötü yer. İade neredeyse olmayacak kadar zor oluyormuş korkum bunlar sinerji bilgisayarda da 5600XT sistem 6800 tutuyor tamam kaliteli ama ekran kartı olarak daha düşük kasa olarak daha düşük bir bilgisayara 300 fazla vermekte saçma geliyor açıkçası.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
hocam bilmiyorum vatan 1 haziranda açılacak ya baya indirim olur diyorlar o sırada da alabilirim ama bu sistem de iyiymiş aklımda anakartta değiştirdim biostar iyi bir firma değil deniyor
biostar iyidir. köklü bir firmadır

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
Biostar fena değildir. Ayrıca Asus b450M Dragon yapabilirsin anakartı fakat 200TL aşıyor. İstersen 3600 yap sonra B450M Dragon yap hem bütçeden tasarruf etmiş olursun

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
biostar iyidir. köklü bir firmadır
Asus varken biostara pek yüz vermem açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biostar fena değildir. Ayrıca Asus b450M Dragon yapabilirsin anakartı fakat 200TL aşıyor. İstersen 3600 yap sonra B450M Dragon yap hem bütçeden tasarruf etmiş olursun
öyle yaptım şuan için sistem aklımda ama vatanda eminim indirim olacak bu kadar az gün kalmışken açılmasına bekleyeyim diyorum indirim olursa direk oradan alırım evime 15 dk yürüme mesafesi sorun çıksa en azından karşımda bir insan bulabiliyorum itopya rezilliği malum.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Arda Saraçoglu
hocam bilmiyorum vatan 1 haziranda açılacak ya baya indirim olur diyorlar o sırada da alabilirim ama bu sistem de iyiymiş aklımda anakartta değiştirdim biostar iyi bir firma değil deniyor
knk tanıdık varsa toptancı ondan al biz öyle yaptık bugün babam ödemeyi yapcak alcaz itopyadan teknoking alcaktım ben itopyadan 50tl daha pahalı idi ama itopyada ram 3000mhz dı benim alacağım 3200mhz anakart itopyada b450m h dı b450m s2h aldım yani itopyada ile aynı fiyata daha iyi bir sistem topladım

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
knk tanıdık varsa toptancı ondan al biz öyle yaptık bugün babam ödemeyi yapcak alcaz itopyadan teknoking alcaktım ben itopyadan 50tl daha pahalı idi ama itopyada RAM 3000mhz dı benim alacağım 3200mhz anakart itopyada b450m h dı b450m s2h aldım yani itopyada ile aynı fiyata daha iyi bir sistem topladım
Yok o yönden sıkıntı yok sorarım bir daha çevreme vardır illa tanıdığı olan ama tanıdığın tam olarak kurumsal olmadığı için garanti konusu sıkıntı olabilir.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Arda Saraçoglu
Yok o yönden sıkıntı yok sorarım bir daha çevreme vardır illa tanıdığı olan ama tanıdığın tam olarak kurumsal olmadığı için garanti konusu sıkıntı olabilir.
knk her parçanın ayrı garantisi var zaten resmi garantilik bişey olmasa bile gidersin adama gösterirsin ama vatanda bi bok yapmazlar vatanın garanti sistemi çok kötü ilgilenmiyolar çok şikayet görüm ama tabi senbilirsin

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
knk her parçanın ayrı garantisi var zaten resmi garantilik bişey olmasa bile gidersin adama gösterirsin ama vatanda bi bok yapmazlar vatanın garanti sistemi çok kötü ilgilenmiyolar çok şikayet görüm ama tabi senbilirsin
Hocam adamların yanına gidiyorsun karşında fiziksel bir insan var ilgilenmeme gibi bir ihtimalleri yok.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Şu dönemde alınmaz. Çekiliş yapacakları bilgisayar bile ellerinde yok kazananı açıklamıyorlar.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Şu dönemde alınmaz. Çekiliş yapacakları bilgisayar bile ellerinde yok kazananı açıklamıyorlar.
En iyisi sanırım vatandan almak 1 haziranda indirim olur gibi olmasa bile sonuçta en az 3 yıl kullanacağım bir sistem her zaman sıkıntı çıkabilir itopya ile uğraşmaya değmze gibi yorumlara bakılırsa.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
En iyisi sanırım vatandan almak 1 haziranda indirim olur gibi olmasa bile sonuçta en az 3 yıl kullanacağım bir sistem her zaman sıkıntı çıkabilir itopya ile uğraşmaya değmze gibi yorumlara bakılırsa.
Hayır oradan da alma. Hele mağazadan hiç alma. Canlı kazık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,729
Üyeler
138,396
Son üye
borann20
Top Bottom