Neler Yeni

Itunes PC'ye alınan yedekte hata

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem GÜRGEN
İlgilendiği Kategoriler
İkinci el alışverişte teknolojik ürünler
Instagram
instagram.com/gardirop.necmi
Arkadaşlar herkese selamlar. Bu akşam başıma bir olay geldi ve benzer sorunu yaşayıp çözüme ulaşamayanlar olmuş. Sorun şu ki Iphone u sıfırlayıp yedeği windows bir pc ye aldığınız zaman geri yüklemede hata ile karşılaşabiliyorsunuz. Yedek başarılı bir şekilde alınmış oluyor ancak telefona geri yüklemek istediğinizde Itunes hata veriyor ve yüklemiyor. Ben çözümünü buldum aşağıda size anlatıyorum;

İLK ÖNCE ITUNES'UN ALDIĞI YEDEĞİN NERDE OLDUĞUNA BAKALIM

Bu Bilgisayar/Yerel Disk C/Kullanıcılar/pc nin adının olduğu klasör/Apple/MobileSync/Backup

ŞİMDİ BİLGİSAYARIMIZA 3uTools PROGRAMINI İNDİRİYORUZ VE ARDINDAN AŞAĞIDA GÖRSEL GÖRSEL PAYLAŞTIĞIM ŞEKİLDE İLERLİYORUZ

NOT: Tüm bu işlemleri yapmadan önce Iphonunuzun ''BUL'' kısmı kapalı olması gerekiyor.

Ekran görüntüsü 2024-06-29 045112.png

TELEFONU PC YE BAĞLAYIP PROGRAMI AÇIN VE BACKUP/RESTORE YAZAN YERE TIKLAYIN

Ekran görüntüsü 2024-06-29 045123.png

AÇILAN PENCEREDE ÖNCE 1 SONRA 2 YAZAN KISIMLARA TIKLAYALIM VE BİR SONRAKİ GÖRSELE GEÇELİM

Ekran görüntüsü 2024-06-29 050734.png

AÇILAN PENCEREDE ITUNES UN YEDEK ALDIĞI DİZİNİ BULUYORUZ KISACA. SIRASIYLA 3 VE 4. ADIMLARI UYGULAYIP BİR ÖNCEKİ GÖRSELDEKİ 5. ADIMI UYGULAYALIM.

DEVAM ETTİĞİNİZDE SİZE ''BUL KAPALI OLMASI GEREKİYOR KAPALI MI?'' DİYE SORACAK EVETE TIKLAYIP İŞLEMİ BAŞLATABİLİRSİNİZ. UMARIM BİRGÜN BİRİLERİNE FAYDASI OLUR. SEVGİLER.

--GARDIROP NECMİ

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,445
Üyeler
156,490
Son üye
ugurbaysal
Top Bottom