Neler Yeni

Android İyi sayılabilecek bir telefonum var ama oyunlarda harbiden fps çok düşük neden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Kabakçı
Yaklaşık 2 yıl önce easycepten yenilenmiş samsung a70 aldım günlük kullanımda gayet iyi fakat oyunlara gelince fps düşüyor baya kasıyor bildiğin bsde mesela ne yapabilirim? Ve birkaç sorunundan daha bahsedeceğim pili çok hızlı bitiyordu eskidir diye değiştirdim ama halen baya gözle görülür hızlı bitiyor son olarak ekranın dokunmatiğinin bi iki noktasında basılı tutma çalışmıyor ve oyun oynamamı engelliyor

Shourd

80+ Silver
Yaklaşık 2 yıl önce easycepten yenilenmiş samsung a70 aldım günlük kullanımda gayet iyi fakat oyunlara gelince fps düşüyor baya kasıyor bildiğin bsde mesela ne yapabilirim? Ve birkaç sorunundan daha bahsedeceğim pili çok hızlı bitiyordu eskidir diye değiştirdim ama halen baya gözle görülür hızlı bitiyor son olarak ekranın dokunmatiğinin bi iki noktasında basılı tutma çalışmıyor ve oyun oynamamı engelliyor
şimdi bsde bile kasıyorsa biraz sorun vardır benim eski telimde G35 vardı ve bsyi donmadan nerdeyse kasmadan oynatıyordu senin işlemci daha güçlü hem nerdeyse iki katı antutuya göre şarj konusunda yapcak çok bişi yok karanlık temada kulanın telefonu ana ekranın arka planı karanlık olsun pil tasarufunda kulan oyun konusunda ne yapıcağım dersende oyuna girerken bellek temizleme yap samsungun uygulmasından fps çok yükselmez ama en azından o kadar kasmaz

Lian_GR

80+
android olan her telefon birgün kasmaya ve donmaya mahkumdur iyi forumlar :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Alp Öztürk
A70 2018de iyi sayılabilecek bir telefondu, şuan değil. Oyun oynamak istiyorsan seni iPhone’a beklerim.

Shourd

80+ Silver
A70 2018de iyi sayılabilecek bir telefondu, şuan değil. Oyun oynamak istiyorsan seni iPhone’a beklerim.
gelmişler yine iphoneciler iphone sadece popüler kültürdür sadece o fiyatlara çok daha iyi telefonlar alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Kabakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdi bsde bile kasıyorsa biraz sorun vardır benim eski telimde G35 vardı ve bsyi donmadan nerdeyse kasmadan oynatıyordu senin işlemci daha güçlü hem nerdeyse iki katı antutuya göre şarj konusunda yapcak çok bişi yok karanlık temada kulanın telefonu ana ekranın arka planı karanlık olsun pil tasarufunda kulan oyun konusunda ne yapıcağım dersende oyuna girerken bellek temizleme yap samsungun uygulmasından fps çok yükselmez ama en azından o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi bsde bile kasıyorsa biraz sorun vardır benim eski telimde G35 vardı ve bsyi donmadan nerdeyse kasmadan oynatıyordu senin işlemci daha güçlü hem nerdeyse iki katı antutuya göre şarj konusunda yapcak çok bişi yok karanlık temada kulanın telefonu ana ekranın arka planı karanlık olsun pil tasarufunda kulan oyun konusunda ne yapıcağım dersende oyuna girerken bellek temizleme yap samsungun uygulmasından fps çok yükselmez ama en azından o kadar kasmaz
Kanka bende anlamıyorum tamam 6 yıllık telefon ama kuzenimin m22 telefonu çatır çatır oynatıyor ve benim hevesim kaçıyır bir sürü şey denedim

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,220
İsim
Hamza Ziya Üstün
Oyun için pek ideal bir telefon değil. En az Sd800 serisi olsa memnun ederdi ancak 600 serisinde beklentiniz olmaması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Kabakçı
Kanka bende iphonecuyum biraz popüler kültür ögesi ama çok sebiyorum 6sim var a70 dururken onu kullanıyordum ve hala kasmadan oynatıyor tek gbsi azdı ama şuan mecbur a70e döndüm hiç iyi değil bu kadar da kasma olmaz sıkıntı mı var acaba

Shourd

80+ Silver

Kanka bende anlamıyorum tamam 6 yıllık telefon ama kuzenimin m22 telefonu çatır çatır oynatıyor ve benim hevesim kaçıyır bir sürü şey denedim
ya hocam ios andiriod tüm cihazlarda yapılan bişiy bu eski teleofnu yavaşlatııyorlar ki yenileri satılsın illaki duymuşsunuzdur telefonunuzun garantisi fln varmı 2 yıl önce yenilenmiş olarak almışsınız y aorası bi garanti verdi mi vermediyse rom atabilirsiniz çok bilgili değilim bu konuda ama bakabilirsiniz

Oyun için pek ideal bir telefon değil. En az Sd800 serisi olsa memnun ederdi ancak 600 serisinde beklentiniz olmaması lazım
abartmayın hocam snapdragon 695 de baya iyi işlemci ayrıca sd 700 serisindede güzel işlemciler var

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rıdvan Kabakçı
ya hocam ios andiriod tüm cihazlarda yapılan bişiy bu eski teleofnu yavaşlatııyorlar ki yenileri satılsın illaki duymuşsunuzdur telefonunuzun garantisi fln varmı 2 yıl önce yenilenmiş olarak almışsınız y aorası bi garanti verdi mi vermediyse rom atabilirsiniz çok bilgili değilim bu konuda ama bakabilirsiniz

abartmayın hocam snapdragon 695 de baya iyi işlemci ayrıca sd 700 serisindede güzel işlemciler var
Rom atabilirsiniz ne demek baya işe yarıyorsa yapmaya çalışırım

Shourd

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,437
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273