Neler Yeni

Yardım James Donkey 711 pad talebi rezillik

Aykut D.

80+ Gold
Incehesaptan garantisi devam eden James Donkey 711 kulaklığım için ıncehesaptan pad talep ettim garantisi davam eden kulakligimin 1 1.5 senede bütün derisi döküldü pad talep ettiğimde 6.25 usd + kdv ücret talep ettiler . Bunun ücretsiz değişmesi gerekmezmi ?

serwintes

80+ Gold
Incehesaptan garantisi devam eden James Donkey 711 kulaklığım için ıncehesaptan pad talep ettim garantisi davam eden kulakligimin 1 1.5 senede bütün derisi döküldü pad talep ettiğimde 6.25 usd + kdv ücret talep ettiler . Bunun ücretsiz değişmesi gerekmezmi ?
bence de ücretsiz olması lazım

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ensar1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
EnsarTelli
hayır kullanımdan kaynaklı diyorlar elimde steelseries arctis 5 var kulaklığın dönme yerindeki yapışkanları çıktı ve kulaklık boşa düştü
steelseries ile iletişime geçtim bana sıcaktan dolayı olduğunu ve bunun kullanıcı hatası olup soğuk yerde tutmamamdan kaynaklı olduğunu söylediler
HATAYDA YAŞIYORUM HAVA ŞUANDA BİLE 32 DERECE NASIL TEMMUZ AYINDA BU KULAKLIĞI SOĞUK TUTABİLİRİM Kİ ***

serwintes

80+ Gold
şöyle bi yazı yazabilirsin
garantisi devam eden ürünümde benden kaynaklı olmayan bi sorun yaşıyorum neden ücretini ben ödeyeyim sizin karşılamanız gerekir de
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır kullanımdan kaynaklı diyorlar elimde steelseries arctis 5 var kulaklığın dönme yerindeki yapışkanları çıktı ve kulaklık boşa düştü
steelseries ile iletişime geçtim bana sıcaktan dolayı olduğunu ve bunun kullanıcı hatası olup soğuk yerde tutmamamdan kaynaklı olduğunu söylediler
HATAYDA YAŞIYORUM HAVA ŞUANDA BİLE 32 DERECE NASIL TEMMUZ AYINDA BU KULAKLIĞI SOĞUK TUTABİLİRİM Kİ ***
DSAOPJDJASDJIOSADJA

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
Benimde gamepower jin kulaklığımın padleri soyulmuştu (incehesaptan almadım) şikayetvara yazdım 1 ay sonra geri dönüş yaptılar ücretsiz gönderdiler değiştirdim.

Aykut D.

80+ Gold
1.5 senede pad döküldü olduğu gibi iğrenç gözüküyor şuanda

Ensar1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
EnsarTelli
garantisi devam eden ürünümde benden kaynaklı olmayan bi sorun yaşıyorum neden ücretini ben ödeyeyim sizin karşılamanız gerekir de

DSAOPJDJASDJIOSADJA
çıldırdım ya
kulaklığa bi dünya para veriyorum yaşadığıma bak

Aykut D.

80+ Gold

DSAOPJDJASDJIOSADJA
Eyvallah cevap için

çıldırdım ya
kulaklığa bi dünya para veriyorum yaşadığıma bak
Corsair malının arkasında duruyor corsair gral

Ensar1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
EnsarTelli
ben buna napayım aga

Ekler

• WIN_20231105_22_22_15_Pro.jpg
    WIN_20231105_22_22_15_Pro.jpg
    121 KB · Hit: 59

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
2-2.5 yıl önce 712min padlerini ücretsiz yollamışlardı bana. Kargo ücreti bile ödememiştim. Vay be incehesap bile ne hallere düşmüş.

Top Bottom