Neler Yeni

James Donkey driver sorunu

Umtcnkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan köse
Instagram
@umtcnkss
Steam
Umtcnkss
Discord
@Umtcnkss#6810
1 sene önce almış olduğum James Donkey 720 kulaklığımı ilk adlığımda kurduğum driverda herhangi bir sorun yoktu fakat dün bilgisayarıma format attım ve incehesap üzerinden yeni driverı indirdim eski kullandığım pembe temalı bir uygulamaydı ve şuan yeni uygulama kulaklığımı görmüyor acaba bilgisayarında pembe temalı olan uygulama mevcut olan varmı

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-05-27 232628.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-27 232628.png
    312.9 KB · Hit: 50
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkant Mert Özbek
Aynı sorunu bende yaşıyorum orjinal sitesindeki linkler bozuk ve hiçbir çözüm bulamadım.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
16
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,876
İsim
Emre Zengin
1 sene önce almış olduğum James Donkey 720 kulaklığımı ilk adlığımda kurduğum driverda herhangi bir sorun yoktu fakat dün bilgisayarıma format attım ve incehesap üzerinden yeni driverı indirdim eski kullandığım pembe temalı bir uygulamaydı ve şuan yeni uygulama kulaklığımı görmüyor acaba bilgisayarında pembe temalı olan uygulama mevcut olan varmı
Aynı sorunu bende yaşıyorum orjinal sitesindeki linkler bozuk ve hiçbir çözüm bulamadım.
Buyrun
Dosya.co sitesine yükledim.

Umtcnkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan köse
Instagram
@umtcnkss
Steam
Umtcnkss
Discord
@Umtcnkss#6810
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buyrun
Dosya.co sitesine yükledim.
uğraşın için teşşekür ederim ama bu da olmadı yani benim eksik yaptığım birşeymi var anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

uğraşın için teşşekür ederim ama bu da olmadı yani benim eksik yaptığım birşeymi var anlama
pembe kulaklık logosu olan ve hiçbiyerinde James Donkey logosu veya ismi olamayan s.s.s audio adlı uygulamayı kullanıyoydum eğere elinde olan varsa atabilrise çok memmun olucam

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-05-28 aaaaaaa.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-28 aaaaaaa.png
    208.1 KB · Hit: 31

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
16
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,876
İsim
Emre Zengin
uğraşın için teşşekür ederim ama bu da olmadı yani benim eksik yaptığım birşeymi var anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

pembe kulaklık logosu olan ve hiçbiyerinde James Donkey logosu veya ismi olamayan s.s.s audio adlı uygulamayı kullanıyoydum eğere elinde olan varsa atabilrise çok memmun olucam
Hocam kurarken yanlış hatırlamıyorsam kulaklık bağlantısını kesmenizi istiyordu. Onu kesin, kursun. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın çalışması gerek.

Umtcnkss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umutcan köse
Instagram
@umtcnkss
Steam
Umtcnkss
Discord
@Umtcnkss#6810
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kurarken yanlış hatırlamıyorsam kulaklık bağlantısını kesmenizi istiyordu. Onu kesin, kursun. Sonra bilgisayarı yeniden başlatın çalışması gerek.
malesef yine olmadı daha öncede bu şekilde kurmayı denemiştim ama gerçekten saçmalık ya böyle bi hata büyük ihtimalle bana daha eski sürümü lazım ve hiç bi yerde bulamıyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
16
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,876
İsim
Emre Zengin
malesef yine olmadı daha öncede bu şekilde kurmayı denemiştim ama gerçekten saçmalık ya böyle bi hata büyük ihtimalle bana daha eski sürümü lazım ve hiç bi yerde bulamıyorum
O kadar eskisi maalesef bende de yok. 😔

Top Bottom