Neler Yeni

Janva markasının 18650 18000 mah pili 12000 mah pilinden daha ucuz neden?

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Uğur Aslan
Janva markasının 18650 18000 mah pili (https://ty.gl/hdgr2trh5r) gene aynı markanın 18650 12000 mah pilinden (https://ty.gl/iavxts6ish) normalde kapasitesi daha fazla olduğu için daha pahalı olması gerekmezmi neden daha ucuz ?

Pek bu pillerden anlamıyorum ama sanırım ikisinin mah kapasitesi ve ağırlığı harici diğer herşeyi aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Yüksel
Hocam bu pili daha önce kullandınız mı kalitesi nasıldır e-sigaramda sony vtc6 kullanıyorum 180 lira 3000 mah bu fiyata 18000 mah olması gerçek bir değer midir veya kalitesi nasıldır bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumları okuyunca anladım dediğim gibi ürün kaliteli değil ve değerler yanlış hassas bir ürün için kullanıyorsanız ve kaliteli bir pil arıyorsanız sonu vtc6 ya bakabilirsiniz

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Uğur Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu pili daha önce kullandınız mı kalitesi nasıldır e-sigaramda sony vtc6 kullanıyorum 180 lira 3000 mah bu fiyata 18000 mah olması gerçek bir değer midir veya kalitesi nasıldır bilemedim

Yorumları okuyunca anladım dediğim gibi ürün kaliteli değil ve değerler yanlış hassas bir ürün için kullanıyorsanız ve kaliteli bir pil arıyorsanız sonu vtc6 ya bakabilirsiniz
yok hocam daha önce hiç kullanmadım, bu pil ile hem fan çalıştırmayı hemde usb çıkışı ekleyerek powerbank işlevi görücek bir şey yapmak istiyorum hocam hassas ürün olarak örneğin bu pili usb çıkışı ile telefon şarjına bağlarsak telefon için problem yaratırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Yüksel
yok hocam daha önce hiç kullanmadım, bu pil ile hem fan çalıştırmayı hemde usb çıkışı ekleyerek powerbank işlevi görücek bir şey yapmak istiyorum hocam hassas ürün olarak örneğin bu pili usb çıkışı ile telefon şarjına bağlarsak telefon için problem yaratırmı
Problem yaratmaz sadece biraz fazla ısınır ancak belirtilen mah değeri doğru değil gerçekte denk geldiği değer Max 2.500 mah o da şu an ki güncel android bir cihazı %100 bir verimle şarj edemeyeceginide hesaba katarsak maksimum %35-45 seviyesine kadar şarj edebilir

Bu pilden 3-4 tanesi Sony vtc6 nın 2 tanesine ancak denk gelir mah olarak göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey ise pil ömrü çok sağlıklı bir pil olduğunu düşünmüyorum belli bir kullanım sonrası kapasitesi yüksek miktarda düşecektir

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Uğur Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Problem yaratmaz sadece biraz fazla ısınır ancak belirtilen mah değeri doğru değil gerçekte denk geldiği değer Max 2.500 mah o da şu an ki güncel android bir cihazı %100 bir verimle şarj edemeyeceginide hesaba katarsak maksimum %35-45 seviyesine kadar şarj edebilir

Bu pilden 3-4 tanesi Sony vtc6 nın 2 tanesine ancak denk gelir mah olarak göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey ise pil ömrü çok sağlıklı bir pil olduğunu düşünmüyorum belli bir kullanım sonrası kapasitesi yüksek miktarda düşecektir
sağolasın ustam peki sence yukarıda belirttiğim üründen 2 tane alıp paralel bağlayıpta kullanmakmı daha mantıklıdır yoksa bu üründen (https://www.trendyol.com/sepet-oner...k-p-342810040?boutiqueId=61&merchantId=322499) bir adet alıpta kullanmakmı daha mantıklıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Yüksel

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular