Neler Yeni

Öneri JBL Quantum 200 vs MSI GH20 vs Gamepower Ranger vs Arctis 1

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
Bütçe
600
Herkese merhaba.
Sizce hangisini almalıyım? Fiyatlarına takılmayın, hepsini 500-600 TL arasında düşünün. Hayatımda ilk defa kafa üstü kulaklık kullanacağım o yüzden çok zorlanıyorum karar vermekte. Anakartımın ses performansı iyi. Mikrofon kalitesi ve rahatlığı ön planda tutulabilir. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.
Hayatı boyunca kafa üstü kulaklık kullanmış arkadaşlar, hiçbir fikriniz yoksa bile ürün resimlerine bakarak yorum yapabilirsiniz. Eminim malzeme kalitesi vs. benden daha iyi görürsünüz veya hissedersiniz :)

Son düzenleme:

serwintes

80+ Gold
Herkese merhaba.
Sizce hangisini almalıyım? Fiyatlarına takılmayın, hepsini 500-600 TL arasında düşünün. Hayatımda ilk defa kafa üstü kulaklık kullanacağım o yüzden çok zorlanıyorum karar vermekte. Anakartımın ses performansı iyi. Mikrofon kalitesi ve rahatlığı ön planda tutulabilir. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

ben olsam bunların hiçbirini almam

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,548
İsim
ali
Herkese merhaba.

Ranger'ı esporcu arkadaşım kullanıyor. Sesi yüksek seviyede çok güzel.Gayet memnun.

serwintes

80+ Gold
Belli bir tavsiyeniz var mı peki? Max "650 TL " bütçe için.
yani gamepowerı bilmiyorum ama diğer markaların hep giriş ürünleri sırf giriş segment ürünü olsun diye yapılmış markası olmasa bu paralara satılmayacak ürünler
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani gamepowerı bilmiyorum ama diğer markaların hep giriş ürünleri sırf giriş segment ürünü olsun diye yapılmış markası olmasa bu paralara satılmayacak ürünler
benim şöyle bi tavsiyem var eğer bluetooth kulaklığın yoksa anker q10 al hem bluetooth olarak kullanırsın hem de jak girişi var pcye takar kullanırsın tek dezavantajı tipi gaming olmaz

Son düzenleme:

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
Herkese merhaba.
Hayatı boyunca kafa üstü kulaklık kullanmış arkadaşlar, hiçbir fikriniz yoksa bile ürün resimlerine bakarak yorum yapabilirsiniz. Eminim malzeme kalitesi vs. benden daha iyi görürsünüz veya hissedersiniz :)

1. MSI iyi değil. Mikrofon , kalite vs kötü gözüküyor

2. JBL hiç kullanmadım ama bu fiyata göre performansıma baktığımızda kendi fiyat bandında daha üst seviyelerde kulaklıklar mevcuttur.

3. Gamepower kalitesiz bir marka. Gamepower Medusa almak istemiştim ama dipses sorunu , pedlerin yırtılması gibi çok şikayet var. Bu sadece Medusa'ya özel değil diğer modellerde de aynı güven vermiyor. Bir de ağırlığı 403 gr olduğu için kafanızda ağrılar yaratabilir

4. SteelSeries 1 o fiyat bandında güzel bir kulaklıktır. Aralarında en iyisi diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Emirhan Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. MSI iyi değil. Mikrofon , kalite vs kötü gözüküyor

2. JBL hiç kullanmadım ama bu fiyata göre performansıma baktığımızda kendi fiyat bandında daha üst seviyelerde kulaklıklar mevcuttur.

3. Gamepower kalitesiz bir marka. Gamepower Medusa almak istemiştim ama dipses sorunu , pedlerin yırtılması gibi çok şikayet var. Bu sadece Medusa'ya özel değil diğer modellerde de aynı güven vermiyor. Bir de ağırlığı 403 gr olduğu için kafanızda ağrılar yaratabilir

4. SteelSeries 1 o fiyat bandında güzel bir kulaklıktır. Aralarında en iyisi diyebilirim.
Peki bunların haricinde max 650 TL bütçe ile sizin tavsiye ettiğiniz başka ürünler var mı?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,711
İsim
kilan embappe

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
Peki bunların haricinde max 650 TL bütçe ile sizin tavsiye ettiğiniz başka ürünler var mı?

Fiyatı düşük olmasına rağmen güzel performans göstere bir kulaklıktır. Mikrofon , Rahatlık açısından gayet makul.
Eksi noktası ses sızdırabilir. Bunun için kendi ses +/- kısmından sesi düzgün bir seviyede kullanırsanız sorun çıkarmayacaktır diye düşünüyorum

Top Bottom