Neler Yeni

Yardım JBL Quantum 600 9.1 Surround DTS X Kablosuz Gaming Kulak Üstü Kulaklık

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Bütçe
1500
Selam arkadaşlar hepinize, kablosuz kulak üstü konforlu ve çok çok iyi ses verebilecek bir kablosuz kulaklık arayışındayım hem masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim hem de telefonda yani dışarıda da müzik dinleyebileceğim 1500 TL civarında bir kulaklık arıyorum ve bu ürünü buldum ne dersiniz kullananlar var mı tekniğinden anlayan varsa iyi midir tatmin eder mi?

İlgili Kulaklık: https://www.hepsiburada.com/jbl-qua...ing-kulak-ustu-kulaklik-siyah-pm-HB00000WJ186

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Selam arkadaşlar hepinize, kablosuz kulak üstü konforlu ve çok çok iyi ses verebilecek bir kablosuz kulaklık arayışındayım hem masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim hem de telefonda yani dışarıda da müzik dinleyebileceğim 1500 TL civarında bir kulaklık arıyorum ve bu ürünü buldum ne dersiniz kullananlar var mı tekniğinden anlayan varsa iyi midir tatmin eder mi?

İlgili Kulaklık: https://www.hepsiburada.com/jbl-qua...ing-kulak-ustu-kulaklik-siyah-pm-HB00000WJ186
quantum 400 kullanıyordum herkese önerirdim ama üstündeki padin kumaşı çıktı artı olarak bazen sağ taraftan ses gelmiyor önermem ama ses kalitesi olarak çok iyi quantum 600 ü de deneyimledim

• Beğen
Reaksiyonlar: Opre

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
quantum 400 kullanıyordum herkese önerirdim ama üstündeki padin kumaşı çıktı artı olarak bazen sağ taraftan ses gelmiyor önermem ama ses kalitesi olarak çok iyi quantum 600 ü de deneyimledim
Hocam peki bu kulaklık Telefona da bağlanabiliyor mu? yani bluetooth özelliği var mı kablosuz şekilde mesela ledleri tele bağlanırken de yanıyor mu eğer bağlanıyorsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Hocam peki bu kulaklık Telefona da bağlanabiliyor mu? yani bluetooth özelliği var mı kablosuz şekilde mesela ledleri tele bağlanırken de yanıyor mu eğer bağlanıyorsa
maalesef sadece kablolu olarak sesini denedim o kadar bilgiye sahip değilim aktif olarak quantum 400 ü kullanıyorum mikrofonu çıkmıyor ve kaba bir tasarımı var dışarısı için uygun değil bence quantum 600

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

Bütçe arttırıp bunu tercih edebilirsiniz açık konuşmak gerekirse mikrofon anlamında fazlasıyla iyi bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Bluetooth özelliği yok benim bildiğim.

https://www.epey.com/kulaklik/logitech-g733.html bu da bir diğer alternatif olsun.

Her oyun oynayıp hem de dışarıda müzik dinleyebileceğin pek bir ürün yok.

Corsair Virtuoso var hem günlük hayat hem de oyun kısmında gayet iyi işler çıkarabiliyor ancak fazlasıyla pahalı. :D

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,698034404.html bir de bu arkadaş var günlük hayatta ne kadar memnun eder bilemem ama oyun anlamında ben beğenmiştim.

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Çok teşekkürler öneriler için sanırım gerçekten de hem mobil hem pc için uygun bir kulaklık bulamayacağım bu konuda ikisini ayrı ayrı almam gerekecek gibi peki dışarısı için kulaküstü kablosuz havalı ve konforlu bir kulaklık öneriniz var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Çok teşekkürler öneriler için sanırım gerçekten de hem mobil hem pc için uygun bir kulaklık bulamayacağım bu konuda ikisini ayrı ayrı almam gerekecek gibi peki dışarısı için kulaküstü kablosuz havalı ve konforlu bir kulaklık öneriniz var mıdır?
bütçeniz ne kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

teknosada indirimde bu kulaklık var alınır kesinlikle

bütçeniz ne kadar

• Beğen
Reaksiyonlar: Opre

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
bütçeniz ne kadar

Çok teşekkürler güzele benziyor bir bakınayım buna ancak JBL veya marshall asus gibi diğer aynı fiyat bandındaki rakiplerinden iyi midir acaba anker markasını hiç duymadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Çok teşekkürler güzele benziyor bir bakınayım buna ancak JBL veya marshall asus gibi diğer aynı fiyat bandındaki rakiplerinden iyi midir acaba anker markasını hiç duymadım
anker markasının hoparlörünü kullanıyorum ses konusunda iyi bir marka bir arkadaşımda bu kulaklığı aldı ve memnun

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular