Neler Yeni

JD SSD birebir değişim koşullarında kutu gereksinimi var mı?

Squex

80+ Silver
21 Kasım 2019 tarihinde aldığım JD480 geçenlerde vefat etti. Sistemi açıyor SSD fakat ne bir exe dosyası açabiliyorum ne de indirme yapabiliyorum ha bire mavi ekrana atıyordu. Biçimlendirmek istesem biçimlendirmiyor. Elimde kaldı şu an farklı bir SSD kullanıyorum. Ben bunu aldığımda birebir değişim garantisi vardı ama bende bu SSD'ye ait ne kutu ne bir garanti kağıdı var hepsi kayboldu.

İncehesap sitesinden faturayı bulabilirim ama kutusu yok. Çoğu firma da kutu istediği için pek inancım yok değişim olacağına dair ama yine de şansımı denemek istiyorum. Elimde sadece SSD varken ne kutu ne garanti kağıdı yokken değişim yaparlar mı sizce?

Sakın eşek şakası yapmayın zaten moralim bozuk

Eşek geldin eşek gidecen beni ne zaman sevecen

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
aga slimaccounta sorsana işte

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bekle bence çünkü en iyi bilgiyi ondan alırsın. Biz ne desek boş.

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
Kutu olmadığından büyük ihtimalle değişim ve para iadesi yapmazlar kutu olsa bile değişim iade onayını garanti verir

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
21 Kasım 2019 tarihinde aldığım JD480 geçenlerde vefat etti. Sistemi açıyor SSD fakat ne bir exe dosyası açabiliyorum ne de indirme yapabiliyorum ha bire mavi ekrana atıyordu. Biçimlendirmek istesem biçimlendirmiyor. Elimde kaldı şu an farklı bir SSD kullanıyorum. Ben bunu aldığımda birebir değişim garantisi vardı ama bende bu SSD'ye ait ne kutu ne bir garanti kağıdı var hepsi kayboldu.

İncehesap sitesinden faturayı bulabilirim ama kutusu yok. Çoğu firma da kutu istediği için pek inancım yok değişim olacağına dair ama yine de şansımı denemek istiyorum. Elimde sadece SSD varken ne kutu ne garanti kağıdı yokken değişim yaparlar mı sizce?

Sakın eşek şakası yapmayın zaten moralim bozuk

Eşek geldin eşek gidecen beni ne zaman sevecen
Garantisi bitmedi mi diskin nasıl değişim yaptıracaksın ki?

Top Bottom