Neler Yeni

Kablonet Fiber Kullanan Arkadaşlar Konuya Bakabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
Merhaba arkadaşlar dedemlere bu hafta sonu Kablonet Fiber bağlattıracağım. https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,794,hizli-ve-net-kampanyasi-12-24-ay Alacağım paket 100 Mbps Sınırsız Fiber ilk 12 ay 185 TL son 12 ay 209 TL. Bu paketi kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Bağlantıda kopma sorunu oluyor mu? İkamet ettiğim yer Çorlu/Tekirdağ (Dedemlerin oturduğu yerde Kablonet dışında başka sağlayıcı yok daha doğrusu boş port yok.)
Ekran Görüntüsü (56).png

Dwen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan çobanoğlu
100 mbps sınırsız kullanıyorum ve çok memnunum hiç bir hız kaybı ve kesinti yaşamadım,öneririm.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Merhaba arkadaşlar dedemlere bu hafta sonu Kablonet Fiber bağlattıracağım. https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,794,hizli-ve-net-kampanyasi-12-24-ay Alacağım paket 100 Mbps Sınırsız Fiber ilk 12 ay 185 TL son 12 ay 209 TL. Bu paketi kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Bağlantıda kopma sorunu oluyor mu? İkamet ettiğim yer Çorlu/Tekirdağ (Dedemlerin oturduğu yerde Kablonet dışında başka sağlayıcı yok daha doğrusu boş port yok.)
Alıntıyı görüntüle
Referans istersen DOCSIS Kablonet Kullanınıyorum
NOT:Uydu Kablolu sistemi farklı

Satriani

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Pakete değil de o bölgede verilen hizmet ve altyapıya göre değerlendirmek lazım, o lokasyona yakın birileri varsa daha sağlıklı cevap verebilir ama biraz zor bu kadar spesifik adres olarak. Ben de KabloNet kullanıyorum, 1,5 senedir hiç kopma, kesilme yaşamadım. önce 25mbS ile paket alıp sonra 100mb/S geçtim. Bahsi geçen hızları kesintisiz veriyor, ki ben devamlı kontrol ediyorum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 mbps sınırsız kullanıyorum ve çok memnunum hiç bir hız kaybı ve kesinti yaşamadım,öneririm.
Referans istersen DOCSIS Kablonet Kullanınıyorum
NOT:Uydu Kablolu sistemi farklı
Pakete değil de o bölgede verilen hizmet ve altyapıya göre değerlendirmek lazım, o lokasyona yakın birileri varsa daha sağlıklı cevap verebilir ama biraz zor bu kadar spesifik adres olarak. Ben de KabloNet kullanıyorum, 1,5 senedir hiç kopma, kesilme yaşamadım. önce 25mbS ile paket alıp sonra 100mb/S geçtim. Bahsi geçen hızları kesintisiz veriyor, ki ben devamlı kontrol ediyorum.
Apartmandakiler memnunmuş, hepsine zam gelicek bu paketlerin bende onlara 100 Mbps paketi bağlatmaya karar verdim. Teşekkür ederim yanıtladığınız için.

mali63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Ali kanpalta
Alıntıyı görüntüle
Normal 24 mb olani kullaniyorum, dun aksam uzeri modem ufak bir sıkıntı cikardi müşteri hizmetleri aradim ve 1 saat sora teknik ekip geldi halletti, yani bu kadar saglam ve iyiler, hiz asla düşmez emin ol

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal 24 mb olani kullaniyorum, dun aksam uzeri modem ufak bir sıkıntı cikardi müşteri hizmetleri aradim ve 1 saat sora teknik ekip geldi halletti, yani bu kadar saglam ve iyiler, hiz asla düşmez emin ol
Tamamdır hocam sağ olun yanıt verdiğiniz için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,553
Üyeler
150,709
Son üye
KaranlıkAdam
Top Bottom