Neler Yeni

Öneri Kablosuz Bluetooth kulaklık önerir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Merhaba dışarıya çok fazla ses kaçırmayan bir Bluetooth kulaklık önerir misiniz özellikle dışarıya çok ses kaçırmaması benim için iyi olur ona göre öneri yaparsanız sevinirim gaming kulaklık olursada iyi olur

Not: Kulaklığın türü olarak kulak üstü kulaklığı kast etmedim kulak içi kulaklığı kast ediyorum airpods gibi yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
bitmiyo
Merhaba dışarıya çok fazla ses kaçırmayan bir Bluetooth kulaklık önerir misiniz özellikle dışarıya çok ses kaçırmaması benim için iyi olur ona göre öneri yaparsanız sevinirim gaming kulaklık olursada iyi olur

Not: Kulaklığın türü olarak kulak üstü kulaklığı kast etmedim kulak içi kulaklığı kast ediyorum airpods gibi yani
Şu ikisi harici bir şey almayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
bitmiyo
500 lirayı geçmeyecek şekilde atarsanız sevinirim bütçeyi yazmamışım da çünkü öğrenciyim gün içinde hiç vaktim olmuyor sürekli ordan oraya gidiyorum bir teki kaybolursa veya düşüp kırılırsa falan o yüzden çok para verilmez "BENCE" o yüzden max 500 liralık atarsanız sevinirim
Bunlar harici bir şey almak parayı çöpe atmak demek. 500 tl altına önereceğim kulaklık yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Abuzer Kuşçu
Top Bottom