Neler Yeni

Öneri Kablosuz Gaming Mouse Önerisi(1500TL)

Aziz98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aziz ilker taydaş
Bütçe
1500
Merhaba arkadaşlar başlıktan anlayacağınız üzere wireless gaming mouse almak istiyorum esnek bir bütçem var 1500 civarında. Akşamları eve geldiğimde 2-3 saat Lol, CS, RDR2 tarzı oyunlar oynuyorum hardcore bir oyuncu değilim. Dün gidip Steelseries, Razer, Logitech gibi markaların modellerini denedim ve inceledim. Logi ve Steelseries almak istemiyorum. Rahatlık olarak en fazla Razer DA V2 X hoşuma gitti pilli yerine bataryalı bir cihaz almak istiyorum işin açıkçası DA V2 X şekline benzer modelleri baktım. Aralarında kaldığım modellerde bunlar;

DA V2 X / DA V2 PRO / Glorious Model D / Pulsar X Lite / DARMOSHARK M3

Glorious, Pulsar, Darmoshark neredeyse hiç duymadığım markalar özellik olarak Razer dan daha iyi olsalar da yazılımsal ve donanımsal problem çıkarırlar mı malzeme kaliteleri nasıl. Öneri ve görüşlerinize açığım şimdiden teşekkürler.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Suna yeter mi butceni?

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Merhaba arkadaşlar başlıktan anlayacağınız üzere wireless gaming mouse almak istiyorum esnek bir bütçem var 1500 civarında. Akşamları eve geldiğimde 2-3 saat Lol, CS, RDR2 tarzı oyunlar oynuyorum hardcore bir oyuncu değilim. Dün gidip Steelseries, Razer, Logitech gibi markaların modellerini denedim ve inceledim. Logi ve Steelseries almak istemiyorum. Rahatlık olarak en fazla Razer DA V2 X hoşuma gitti pilli yerine bataryalı bir cihaz almak istiyorum işin açıkçası DA V2 X şekline benzer modelleri baktım. Aralarında kaldığım modellerde bunlar;

Glorious, Pulsar, Darmoshark neredeyse hiç duymadığım markalar özellik olarak Razer dan daha iyi olsalar da yazılımsal ve donanımsal problem çıkarırlar mı malzeme kaliteleri nasıl. Öneri ve görüşlerinize açığım şimdiden teşekkürler.
Dün siparişini geçtim araştırdığım kadarıyla iyi bir ürün gibi duruyor hem kablolu hem kablosuz özelliği mevcut. Şarjı azalınca kablo ile kullanmaya devam edince Şarj oluyor. Hoşuma gitti özellikleri açıkçası. Araştırmanızı öneririm

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe
XM2WE gerçekten söylüyorum alabileceğin en kaliteli mouse, hel claw tutuyorsan yapış...

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
o değilde benim dikkatimi çeken şey kim olursa olsun bütçe atıyorum 2000 diyorsa biri 2200 e istediğini öneriyorlar veya 1500 yazsa 1700 öneriyorlar yani bütçe ne ise hep bi tık üstü öneriliyor neden :D
NOT: önerilen herhangi bir şeye lafım yok linç atmayın bunun için :/

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
o değilde benim dikkatimi çeken şey kim olursa olsun bütçe atıyorum 2000 diyorsa biri 2200 e istediğini öneriyorlar veya 1500 yazsa 1700 öneriyorlar yani bütçe ne ise hep bi tık üstü öneriliyor neden :D
Hafif ustune daha iyisi var diye. 1000-1500 arasi mouselarin kaliteleriyle onun 200-300 ustundeki mouselarin kaliteleri bir degil cunku.

Aziz98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aziz ilker taydaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek olara
Suna yeter mi butceni?
Hocam çıkabilirim sıkıntı yok lakin şöyle bi problem var el 20 cm ve palm tutuş. Biraz daha tuş kısmının olduğu yerlerin etli butlu olmasını istiyorum.
1681289748733.png

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe
Ek olara

Hocam çıkabilirim sıkıntı yok lakin şöyle bi problem var el 20 cm ve palm tutuş. Biraz daha tuş kısmının olduğu yerlerin etli butlu olmasını istiyorum.Alıntıyı görüntüle
Evet, biraz uçtum ama gerçekten senin tutuş ve el yapın tamamen da v3 pro için yapılmış, alabilirsen mükemmel olur

Aziz98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aziz ilker taydaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NOT: önerilen herhangi bir şeye lafım yok linç atmayın bunun için :/
1500 lük bütçede 200 300 bence karşılanabilecek bir değer ki attığım modellerin içinde DA V2 X de var 1000tl ye PRO da var 2000 civarına dediğim gibi bütçe esnek

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Yusuf Emre Şahin

Glorious model d kullanıyorum (1 yıl oldu), kablolu olmasına rağmen kablosu yok gibi mükemmel hissiyat veriyor tavsiye ederim. Kablolu model d sanırım 1500 civarı piyasada bakarsın. Not: parlak modeli alma parmak izi bırakıyormuş mat modelini al ben de mat kullanıyorum bir sıkıntı olmadı.
Driver desteği vs mükemmel güzel ayarlamışlar klavye de glorious gmmk kullanıyorum ikisi birlikte çok güzel oldu kesinlikle al derim

Aziz98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aziz ilker taydaş
Evet, biraz uçtum ama gerçekten senin tutuş ve el yapın tamamen da v3 pro için yapılmış, alabilirsen mükemmel olur

teknolojide 2. ele güvenmiyorum. Bu arada gerçekten çok güzel alet ama dediğim gibi hardcore oyuncu değiliz artık o paraları vermek abes kaçıyor biraz.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe
teknolojide 2. ele güvenmiyorum. Bu arada gerçekten çok güzel alet ama dediğim gibi hardcore oyuncu değiliz artık o paraları vermek abes kaçıyor biraz.
Mouse çıkalı kaç ay oldu da adam kaç ay kullanacak hocam?

Aziz98

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aziz ilker taydaş
Mouse çıkalı kaç ay oldu da adam kaç ay kullanacak hocam?
Herhangi bir darbe, sıvı teması, ki teknoloji şans işidir biraz olmayacak bi donanımsal sıkıntı bunları yaşamadığının garantisi yok ondan bahsediyorum ha donanımsal sıkıntı yaşatacaksada ben 0 alayım bende yaşatsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,404
Üyeler
157,950
Son üye
ahmetkoseoglu
Top Bottom