Neler Yeni

Kablosuz kulakiçi bass kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şerif Ali Nalçacı
Arkadaşlar iyi günler konuda bahsettiğim gibi kulaklık arıyorum kz serilerini ve skullcandy crusher evo kullandım. Kulakiçi için önerilerinizi bekliyorum.
Fiyat bandında 7-8 bin TL'ye kadar çıkabilirim

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
hocam tavsıye etmem kulagın açısından ılerıde ciddi sorunlara sebebiyet olur kulak ıcı kulaklık için zararlı fazla uçma... bak şimdi anamın kulak kristallaeri oynuyor kusuyor başı donüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şerif Ali Nalçacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam tavsıye etmem kulagın açısından ılerıde ciddi sorunlara sebebiyet olur kulak ıcı kulaklık için zararlı fazla uçma... bak şimdi anamın kulak kristallaeri oynuyor kusuyor başı donüyor.
Peki hocam önereceğiniz profesyonel kulaklık varmi

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
spesifik bir örnek veremem fakat eğer önerilecek kulaklıkları beğenmez iseniz enes özende bir suru video var illa ki uygun kulaklik bulursunuz diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şerif Ali Nalçacı
spesifik bir örnek veremem fakat eğer önerilecek kulaklıkları beğenmez iseniz enes özende bir suru video var illa ki uygun kulaklik bulursunuz diye düşünüyorum
Sony wh5 veya momentum True Wireless 3 modeline bakıyorum suanda ama sennheiserda kronik sorun çok fazla diyorlar sony içinde sesi azmış

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Ev içi kullanımda referans kulaklığı dış için Hİ-RES veya kulak içi referans kulaklıklarından öneririm sırf bass takıntın yoksa ve sağlığını, kaliteli tiz bass hissiyat duymak istiyorsan önerim olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şerif Ali Nalçacı
Ev içi kullanımda referans kulaklığı dış için Hİ-RES veya kulak içi referans kulaklıklarından öneririm sırf bass takıntın yoksa ve sağlığını, kaliteli tiz bass hissiyat duymak istiyorsan önerim olur.
Onerdiğiniz varmı hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Şerif Ali Nalçacı
Hİ-Res olarak mı referans olarak mı ikisinin işlevi farklı oluyor ve kulak içi mi kulak üstü mü belirttiklerin hep kulak üstü dışarıda mı evde mi kablosuz olarak mı kullanacaksın oda önemli bir detay.
Hires kulakici kablosuz dısarda

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri