Neler Yeni

Çözüldü✓ kablosuz kulaklık önerisi

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
Benimde tam istediğim kulaklık hemde beyaz ama cok fazla eleştiri okudum almaktan korkar oldum alsam mı bilemedim yeni yıl farklı gelmeden bir karar vermem gerekiyor ne yapmalıyım sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana da beyaz lazım arkadaş 3k ya verecek :)
Hayırlı olsun

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
O zaman hs 80 wireles almalisinz onu kablolu kullanabiliyorsunuz
Ama cok fazla bilgisayarda oynamıyorum akşamları 2 saat oynama şansım oluyor onun dışında hafta sonraları çalıştığım icin pek oynama imkanım olmuyor

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
Ama cok fazla bilgisayarda oynamıyorum akşamları 2 saat oynama şansım oluyor onun dışında hafta sonraları çalıştığım icin pek oynama imkanım olmuyor
Yani type c gerek giriste degil mi? Hs80 wireless type c girisi type c den type c ye sarj kablosu alip kullanabilirsiniz diye biliyorum

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
kulakligi disarida da kullanicam manasinda soylemediniz mi?
Şarjı biterse kablosunu takıp devam ediliyor mu bilmiyorum ama bu pek sorun etmiyorum zaten akşamları 2 saat oynama şansım oluyor o konu icin demiştim dışarıda pek kullanacağım bir kulaklık değil

Sanırım SS arctis 7 alacağım. en güvenli ve aynı zamanda da iade veya değişim sıkıntı çıkarmayacak yönden nereden alabilirim @_Emir

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Oğuzhan
Şarjı biterse kablosunu takıp devam ediliyor mu bilmiyorum ama bu pek sorun etmiyorum zaten akşamları 2 saat oynama şansım oluyor o konu icin demiştim dışarıda pek kullanacağım bir kulaklık değil

Sanırım SS arctis 7 alacağım. en güvenli ve aynı zamanda da iade veya değişim sıkıntı çıkarmayacak yönden nereden alabilirim @_Emir
Bende arctis 7p+ bakıyorum pc ve ps için kullanacağım ben amazon üzerinden almayı planlıyorum en uygun orada diye buldum ama emin değilim. İade olarak da sorun çıkacağını düşünmüyorum çünkü satıcı amazon diye biliyorum. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09GW7NHL4/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
Bende arctis 7p+ bakıyorum pc ve ps için kullanacağım ben amazon üzerinden almayı planlıyorum en uygun orada diye buldum ama emin değilim.
Amazonda ve Hepsiburada aynı satici jetklik diye biri ama amazon da amazon göndericili yazıyor bende amazondan almayı düşünüyorum

Bende 100 TL farkla beyazını almayı düşünüyorum

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Oğuzhan
Amazonda ve Hepsiburada aynı satici jetklik diye biri ama amazon da amazon göndericili yazıyor bende amazondan almayı düşünüyorum

Bende 100 TL farkla beyazını almayı düşünüyorum
Bende sırf beyaz ve playstation kullanıorum diye 7P+ modelini almayı düşünüyorum. 7+'da da beyaz varmış siz söyleyince bende buldum gerçekten iyi duruyor. Benim aklımı kurcalayan 7P+ alınca bilgisayara bağlantıda sorun yaşayıp yaşamayacağım. Ea Fc 24'ü bilgisayardan oynuyorum o yüzden dualsense'i bilgisayara bağlayıp kullanıyorum o yüzden 7+ ile 7p+ arasında kaldım hala araştırmam devam ediyor.

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Benimde tam istediğim kulaklık hemde beyaz ama cok fazla eleştiri okudum almaktan korkar oldum alsam mı bilemedim yeni yıl farklı gelmeden bir karar vermem gerekiyor ne yapmalıyım sence

Hayırlı olsun
bende çok arada kalarak kaldım biraz da bütçe meselesi benim bütçeme göre en iyisi buydu .

sipariş verdiğim linki bırakıyorum bakmak istersen. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09X5G16ZM/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&th=1

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emirhan Batmaz
bende çok arada kalarak kaldım biraz da bütçe meselesi benim bütçeme göre en iyisi buydu .

sipariş verdiğim linki bırakıyorum bakmak istersen. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09X5G16ZM/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&th=1
Güzel kulaklık bende arctis 7 vazgeçseydim bu kulaklığı düşünüyordum ama bu kulaklıkta kulak kısımlarının gıcırdama yapıyormuş bir çok inceleme videosunda tek sorunu gıcırdama olduğunu belirtiyorlar

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Güzel kulaklık bende arctis 7 vazgeçseydim bu kulaklığı düşünüyordum ama bu kulaklıkta kulak kısımlarının gıcırdama yapıyormuş bir çok inceleme videosunda tek sorunu gıcırdama olduğunu belirtiyorlar
wd40 sorunu çözüyormuş onu bende gördüm.

Yani iş yapar değil mi cloud 2 den sırf kablosuz diye geçeceğim aynı performansı alır mıyım
cloud 2 ile kıyaslamalarına baktım razer yenilik ve teknolojik açıdan önde ama cloud 2 kullanmadığım için bilmiyorum ne kadar etki olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom