Neler Yeni

Öneri Kablosuz mouse (Max 3500 TL)

soul

80+ Silver
Darmoshark m3 4k elin 18 santim ve üstüyse çok çok iyi oturuyor ve 4000hz destekli kutudan yedek skatez ws dangıl birde mausenin dışına yapıştırdığımız bazı silikonumsunşeyler vardı adını unuttum kutudan hepsi çıkıyor bir araştır derim eğer alacak olursan benim elimde var kutusu açılmamış halde kullanmadım hala alalı 1 hafta oldu sana bırakanilirim
Teşekkürler, bakacağım.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan

Fazla vermeyim dersen VGN Dragon Fly var stoğu bu ayın sonuna doğru yenilenecekmiş

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

soul

80+ Silver

Fazla vermeyim dersen VGN Dragon Fly var stoğu bu ayın sonuna doğru yenilenecekmiş
Teşekkürler.

iTee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
İhsan Tekerek
Çift tıklama sorunu var diyenler çok o yüzden sıcak bakmıyorum ve yeni çıkmış güncel bir şey arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tip mouselar elime uymuyor maalesef rahatsız hissediyorum kullanırken.
Önerin için sağol yinede.
Superlight'ın yeni çıkmış bir modeli vardı yanlış hatırlamıyorsam ama bir tık daha pahalı olabilir.

soul

80+ Silver
  • Beğen
Reaksiyonlar: iTee

polaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Eren Gündoğdu
Kablosuz mouse arıyorum. Kronik sorunu olmayan.
Bütçe 3000-3500 arası.
Hocam sırf bu soruya cevap vermek için hesap açtım. Lamzu Thorn bakın derim ergo tipte ve teknik özellikleri atlantis v2 4k ile aynı. Wraith üzerinden 3000 liraya geliyor fakat lamzunun kendi sitesinde indirimle 84 dolar, 2400 civarına denk geliyor. Dongle ı wraith üzerinden alabilirsiniz. Şuan nakitim olsa saniye beklemem şahsen.

Son düzenleme:

soul

80+ Silver
Hocam sırf bu soruya cevap vermek için hesap açtım. Lamzu Thorn bakın derim ergo tipte ve teknik özellikleri atlantis v2 4k ile aynı. Wraith üzerinden 3000 liraya geliyor fakat lamzunun kendi sitesinde indirimle 84 dolar, 2400 civarına denk geliyor. Dongle ı wraith üzerinden alabilirsiniz. Şuan nakitim olsa saniye beklemem şahsen.
Teşekkür düşüncen için. Bi araştırayım.

Top Bottom