Neler Yeni

Kablosuz Mouse önerisi, Max 2000TL

bluur

80+
Bütçe
2000
Arkadaşlar selamlar 2.5 yıl önce G305 Lightspeed mouse almıştım, kullanmaya başladıktan 2 yıl sonra çift tıklamaya başladığı için garantiden sıfırını yolladılar bu seferkide 8. Ayında çift tıklamaya başladı, değişim ürünü olduğu için garantisi yok.

Oyunlar oynuyor ve freelance 3d modelleme yapıyorum mousemin çift tıklaması yüzünden iş yaparken baya sıkıntı olmaya başladı ve artık yenilemek zorundayım. Bütçe çok önemli değil ama normal sınırlarda olması iyidir 2kya kadar verebilirim. Pil ile çalışması daha iyi olur sürekli şarjla uğraşmak istemiyorum. Çift tıklaması haricinde memnundum duruma göre tekrar G305 alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Laptopta Gladius III Wireless kullanıyorum memnunum. Pilli değil ama kablolu ve bluetooth modları da var. Switchleri de hotswap zaten öyle çift tıklama vs yaparsa direkt değiştirilebilir. İçinden de switch ayrıca çıkıyor.

bluur

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopta Gladius III Wireless kullanıyorum memnunum. Pilli değil ama kablolu ve bluetooth modları da var. Switchleri de hotswap zaten öyle çift tıklama vs yaparsa direkt değiştirilebilir. İçinden de switch ayrıca çıkıyor.
Şarjı ne kadar gidiyor, sürekli şarjla uğraşmak istemediğim için pilli tercih etmek istiyorum

GazzeliAtalay

80+ Bronze
Darmoshark m3 - m3 4k
Bide belki o bütçedeki steelseries modeller olabilir.

Can...

80+ Platinum
Benim rog mouse da çift tıklıyor sanki soksem garanti gidiyormu yedek switchleri takcam bir valorantta poligondayken 2 kez tıklıyor da bende niye diye düşünüyordum tıklama şeklinden de olabilir mi ki

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,641
İsim
Muhammet Çağrı

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Berk
Arkadaşlar selamlar 2.5 yıl önce G305 Lightspeed mouse almıştım, kullanmaya başladıktan 2 yıl sonra çift tıklamaya başladığı için garantiden sıfırını yolladılar bu seferkide 8. Ayında çift tıklamaya başladı, değişim ürünü olduğu için garantisi yok.

Oyunlar oynuyor ve freelance 3d modelleme yapıyorum mousemin çift tıklaması yüzünden iş yaparken baya sıkıntı olmaya başladı ve artık yenilemek zorundayım. Bütçe çok önemli değil ama normal sınırlarda olması iyidir 2kya kadar verebilirim. Pil ile çalışması daha iyi olur sürekli şarjla uğraşmak istemiyorum. Çift tıklaması haricinde memnundum duruma göre tekrar G305 alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Hyperx haste wireless

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,871
İsim
Hacı
Dareu A950 Pro 4K

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Şarjı ne kadar gidiyor, sürekli şarjla uğraşmak istemediğim için pilli tercih etmek istiyorum
Tam ölçmedim ama en az 40-45 saati vardır. 1000 Hz polling modunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,456
İsim
Murat Orhan
Açık ara en iyisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis bende onun araştırmasındayım tek fark herhalde mcu 52840 ile 52833 arasında ne fark var çok fark eder mi
833 2 yıl daha yeni ve %2 daha stabil. aynı ya da daha iyi diyebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://shop.connectgame.com.tr/products/dareu-a950-pro-4k-ultra-hafif-wireless-gaming-mouse-siyah bu paraya alabileceğin açık ara en iyi mouse. 4kda 60 70 saat 1kda daha da fazla gidiyor şarjı. Kablolu kullanımda da şarj oluyor şarj sorunun olmaz. Çift ttıklama sorunları vs yok. Encoder switch sensör MCU hepsi üst düzey.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,800
Üyeler
154,467
Son üye
Miiiuu
Top Bottom