Neler Yeni

Kablosuz Powerbank Önerisi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Özelliklerinde yazdığına göre 5600mAh gerçek kapasitesi var ama bu fiyata alınır mı emin olamadım.
Kablosuz olması kolaylık açısından biraz önemli. Almışken iyi bir şey alayım diyorum. Bu fiyattaki çoğu 10000lik powerbank 5.6-5.8 değerler sunuyor galiba bu da normal geliyor artık.

İkinci seçeneğim ise bu. Resmi bir kaynak vs. bulamadım ama bunun kapasitesinin de 13-14000mAh civarı olduğunu düşünüyorum internetteki hesaplamalar sonucu.

Özellikle telefonumun bataryasını değiştirdikten sonra pek fazla powerbank taşıyan biri değilim ama daha çok uzun süreceğini bildiğim önemli günlerde veya başka bir şehre gittiğimde yanıma alıyorum ve sıklıkla 1-2 ufak şarj için kullanıyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şahsen 2. Ürünü tercih ederdim. Ortalama olarak 2.5 defa telefonu 0-100 şarj edecektir.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Özelliklerinde yazdığına göre 5600mAh gerçek kapasitesi var ama bu fiyata alınır mı emin olamadım.
Kablosuz olması kolaylık açısından biraz önemli. Almışken iyi bir şey alayım diyorum. Bu fiyattaki çoğu 10000lik powerbank 5.6-5.8 değerler sunuyor galiba bu da normal geliyor artık.

İkinci seçeneğim ise bu. Resmi bir kaynak vs. bulamadım ama bunun kapasitesinin de 13-14000mAh civarı olduğunu düşünüyorum internetteki hesaplamalar sonucu.

Özellikle telefonumun bataryasını değiştirdikten sonra pek fazla powerbank taşıyan biri değilim ama daha çok uzun süreceğini bildiğim önemli günlerde veya başka bir şehre gittiğimde yanıma alıyorum ve sıklıkla 1-2 ufak şarj için kullanıyorum.
2.ürün kesin orijinal mi ve de watt değeri hakkında bir bilgi yazmamışlar. 22.5 watt ve orijinal ise o model alınır.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.ürün kesin orijinal mi ve de watt değeri hakkında bir bilgi yazmamışlar. 22.5 watt ve orijinal ise o model alınır.
İkinci ürüne ben de sıcak bakıyorum çok kullanmayacağım için ama bilemedim. Ürün büyük ihtimal orijinal ama dropshipping ürünü olabilir zira hepsiburada, trendyol gibi sitelerde aynı ürünün farklı ve daha alt seviye eski modelleri satılıyor.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İkinci ürüne ben de sıcak bakıyorum çok kullanmayacağım için ama bilemedim. Ürün büyük ihtimal orijinal ama dropshipping ürünü olabilir zira hepsiburada, trendyol gibi sitelerde aynı ürünün farklı ve daha alt seviye eski modelleri satılıyor.
Hocam orijinal mi ben pek emin olamıyorum xiaomi ürünlerinde güvenilir bir satıcı bulamadikca.
Ama dediğim gibi orijinal ise memnun kalırsın. Bende 10000mah compact olanı var çok iyi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam orijinal mi ben pek emin olamıyorum xiaomi ürünlerinde güvenilir bir satıcı bulamadikca.
Ama dediğim gibi orijinal ise memnun kalırsın. Bende 10000mah compact olanı var çok iyi
Hocam amazon olsa da insan şüpheleniyor. Teşekkürler görüşlerin için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,286
Üyeler
156,458
Son üye
Mhsd
Top Bottom