Neler Yeni

Kaç kişi burdan önerilen laptobu aldı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
bitmiyo
Bir sorum var. Birçok kişi burdan laptop tavsiyesi almak için konu açıyor. Laptop tavsiyeleri alıyor.

Peki kaçınız burdan önerilen laptobu aldı? Memnun musunuz? Burdan öneri aldığınıza pişman mısınız?

Durumlar nedir?

332merek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
kerem kılıç
Bir sorum var. Birçok kişi burdan laptop tavsiyesi almak için konu açıyor. Laptop tavsiyeleri alıyor.

Peki kaçınız burdan önerilen laptobu aldı? Memnun musunuz? Burdan öneri aldığınıza pişman mısınız?

Durumlar nedir?
10 konu açılıyor ise diyelim sadece 2 tanesi önerilen laptopları alıyor geri kalan 8 i ya boşuna konu açıp almıyor
ya da monster alıyor

KAANT10X

80+ Bronze
Yani illaki alan vardır ama çoğunlukla pek aynı fikirde olan kişi vardır diyemem özellikle burada çoğu kardeşimiz ailesi yanında olduğu için ailesinin de istekleri doğrultusunda hareket edenler var. Mesela ailesi diyorki vatan Teknosa dururken niye başka bir yerden alıyorsun. Tabi mağazalarda fiyatlar değişince atıyorum bir yerde 10000 TL olan şey vatan da 12000tl oluyor bu sefer vatanda 10000 tllik başka bir ürün arıyorlar.
Ama fikir verme ve tecrübeleri paylaşma öğrenme açısından çoğu kişi yazılanlardan istifade ediyordur.
Ben de zamanında ettim ve biraz tecrubelendim.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Mehmet emre börekçi
Nitro 5 alacaktım buraya da sordum alınır mı diye sonucunda nitro 5 almş oldum gerçi buraya sormasam gene nitro 5 alacaktım ama olsun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,767
Üyeler
151,949
Son üye
Rugikeh
Top Bottom