Neler Yeni

Yardım Kalıcı ve Güzel Erkek Parfümü Önerisi

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bu versace erosun özelliği ne niye bu kadar pahalı merak ettim
kanka iğrenç bi parfüm benim hiç hoşuma gitmiyor, nasıl alıp kullanıyorlar anlamıyorum bargello 561 bin basar buna

PffPanda

80+ Bronze
kanka iğrenç bi parfüm benim hiç hoşuma gitmiyor, nasıl alıp kullanıyorlar anlamıyorum bargello 561 bin basar buna
Yani zevk meselesi tartışılmaz . Belki onlar da bargelloyu sevmiyordur . Benim de mesela channel , emperio ve dior hoşuma gidiyor arada tom ford a da bakarım pek sıcak olmasam da değişiklik olsun diye. Versaceyi de severim ama çok kullanan olduğu için oyuncağa döndü artık parfüm

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
lucifer michaelson abimin parfümünden alabilirsin tavsiye ederim kendini ortam çocuğu gibi hissettiriyor midpoint e gidesin geliyo
Parfümü bilmem ama hiç sevmiyorum o adamı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani zevk meselesi tartışılmaz . Belki onlar da bargelloyu sevmiyordur . Benim de mesela channel , emperio ve dior hoşuma gidiyor arada tom ford a da bakarım pek sıcak olmasam da değişiklik olsun diye. Versaceyi de severim ama çok kullanan olduğu için oyuncağa döndü artık parfüm
Hocam tom ford black orchid denedin mi ve bu saydıkların arasından hangisi. Şuan kış. Kış için parfüm almam gerek. Akşamları kafelere kahve çay içmeye gitmek için v.b

Gerçi tom ford black orchidin çok fazla çakması ve çok kullananı olduğu söyleniyor

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,448
İsim
Selim
Dün 3 4 parfümü zor denedin birde liste yapıp gidersem be olur düşünemiyom hocam :)

Valla 3 4 parfüm bile koklayınca burnum ağrıyor :) birde çok kararsız kalıyorum
Karşı cinsten bir arkadaşın ile giderseniz daha iyi olur 👍

Cevobaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Barış Üzümcü
olm bu kadar marka neymiş böyle tıp terimleri gibi kafam allak bullak oldu wqewqewq. Yaz için ve kış için ayrı ayrı parfüme ihtiyaç duyulduğunu yeni öğrendim :D. Ben de axe var biterse bargello almayı düşünüyorum beyaz tenliyim hangi parfüm uygun olur bana.

bir de 50 ml,100 ml bunlar ne kadar süre gider

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Kalıcılığı nasıl bu markanın hiç kullanmadım
Bi gun falan kaliyor genelde de cerez parasi zaten sans vermenizi tavsiye ederim. Iki kutu almistim birisi bitti digerini de kullaniyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,614
Üyeler
154,087
Son üye
NatesBase
Top Bottom