Neler Yeni

Kaliteli kot pantolon tavsiyeleriniz?

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
Selamün aleyküm arkadaşlar. Yıllardır DeFacto ve LCW'den kot pantolon alıyorum. Öyle aman aman kaliteli değiller ama en ucuz da bunlar var(dı) yani. Şimdi bir baktım, 600-800 liraya kadar çıkmış. O yüzden az daha olsun parasına değsin hesabı tavsiyelerinizi bekliyorum. Özellikle simsiyah olmasını istiyorum 👍🏻

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,664
İsim
Kgn
Kaliteli der misiniz bilmiyorum ama LTB, Colins pantolonlarını kullanıyorum arada. LTB baya birkaç yıl götürdü beni çok yıkamadan ötürü rengi birazcık gitmişti sonlarda sanırım. Colinsinkini hala kullanıyorum renk solmasıyla daha karşılaşmadım. Ek olarak Barrels And Oil markasının pantolonları da güzel gözüküyor. Satın almadım ama alacak olursam oradan da bakmayı tercih ederdim

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaliteli der misiniz bilmiyorum ama LTB, Colins pantolonlarını kullanıyorum arada. LTB baya birkaç yıl götürdü beni çok yıkamadan ötürü rengi birazcık gitmişti sonlarda sanırım. Colinsinkini hala kullanıyorum renk solmasıyla daha karşılaşmadım. Ek olarak Barrels And Oil markasının pantolonları da güzel gözüküyor. Satın almadım ama alacak olursam oradan da bakmayı tercih ederdim
Açıkçası yıllarca bahsettiğim markaları giydikten sonra kalite anlayışım bunu bi tık üstü olabilir herhalde anca 😄 Dediklerinize bir bakayım, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim 💫

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Hocam ltb kalotesi osn yillarda baya dustu acikcasi. Colins yada Mavi bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi biraz daha pahali olur.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ltb kalotesi osn yillarda baya dustu acikcasi. Colins yada Mavi bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi biraz daha pahali olur.
Tamamdır hocam teşekkür ederim yorumunuz için 😊

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,911
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ltb ve Colin's e bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,071
Üyeler
151,166