Neler Yeni

kaliteli Matte wax önerisi

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
Saçlarım ince telli yumuşak kabarır kolay kolay şekil almaz. Dalgalı bir görüntü vermeyi seviyorum
Yaklaşık 7 8 aydır purpel matte wax kullanıyorum. Ama çok memnun değilim saçta çabuk donuyor saçımda kolay şekil almadığı için biraz ugraştırıyor ve gün içinde bozulunca elimle düzeltmeye çalışınca saçım karman çorman oluyor. Normalde wax dan sonra saç spreyi de kullanıyordum o zaman sıkıntı olmuyor ama saç spreyi kullanmak istemiyorum saç derime zarar veriyor. Ayrıca biraz terleyince hemen bozuluyor.
Elimdeki wax bitti yeni alıcam normalde bir arkadaş tam olarak benim yaşadığım sorunun aynısı yaşamıştı ve got 2b glued önermişti fakat Türkiye'de hiçbir yerde yok.
Toniguy men veya osis might matte veya osis mess up ların yorumları iyi gibi ama bilemedim bütçe sıkıntım yok ne önerisiniz

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe

zamanında 100 TL lere alıyodum. uzun zamandır kullanmıyorum. ürün %100 doğal bileşenlerden oluşuyor . saça sürdüğün zaman doğal bir görünüm sağlıyor .bir nohutun yarısı kadar kullanman yeterli fazla sürmene gerek yok .saçta kullandıktan sonra saçına ellediğinde hiç sürmemiş gibi bir hissiyatı var. kesinlikle hissetmiyosun saçına wax sürüldüğünü . wax ta en tepe modellerden biridir kendisi . bu fiyata alınır mı tartışılır ancak toniguy man ve osis kullanmış biri olarak söylüyorum bunun yanından geçemezler .

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zamanında 100 TL lere alıyodum. uzun zamandır kullanmıyorum. ürün %100 doğal bileşenlerden oluşuyor . saça sürdüğün zaman doğal bir görünüm sağlıyor .bir nohutun yarısı kadar kullanman yeterli fazla sürmene gerek yok .saçta kullandıktan sonra saçına ellediğinde hiç sürmemiş gibi bir hissiyatı var. kesinlikle hissetmiyosun saçına wax sürüldüğünü . wax ta en tepe modellerden biridir kendisi . bu fiyata alınır mı tartışılır ancak toniguy man ve osis kullanmış biri olarak söylüyorum bunun yanından geçemezler .
Bütçe sınırım yok demiştim ama buraya da çıkamam ama ürün baya iyi duruyor

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumlardan ve intertteki araştırmalarım sonucunda American Crew Fiber aldım. Fiyatı 214tl
Purpel matte wax dan sonra çağ atlamış gibi oldum. Purple gibi yapay bı matlık oluşturmuyor doğal bir parlaklığı var. Saçı taş gibi yapmıyor elim içine rahatlıkla giriyor gün içinde düzeltmek istediğimde rahat bir şekilde düzeliyor. Tutuşu purple dan iyi ama çok ekstra değil gün içerinde düzelte bildiğim için küçük bozulamlar sorun yaratmıyor
Purple da gün içinde düzeltmeye çalıştığımda çok karman çorman bir görüntü oluyordu

Top Bottom