Neler Yeni

Kaliteli replika ayakkabı

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Instagram, shopier olursa iyi olur dhgateden alacaktım ama kargo süresi ve gümrükle uğraşmak istemiyorum dolapta şu iki ürünü buldum 899 olan uygun geldi

Son düzenleme:

Veviel

80+
sneakerslife.tr den j1 dark mocha almistim kaliteli oneririm

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşım daha önce 2. linkteki satıcıdan alışveriş yapmış onu alacağım

Ziona

80+ Silver
Instagram, shopier olursa iyi olur dhgateden alacaktım ama kargo süresi ve gümrükle uğraşmak istemiyorum dolapta şu iki ürünü buldum 899 olan uygun geldi

Sahte ayakkabılardansa paranızın yettiği orjinal bir ayakkabı almanız tavsiyemdir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahte ayakkabılardansa paranızın yettiği orjinal bir ayakkabı almanız tavsiyemdir.
Hocam high sneaker arıyorum bu fiyata orijinal yok maalesef kinetixler pololar 400-500 olmuş mecburiyetten alıyorum kaliteli taban alarak kullanacağım 2 yıldır istiyordum videoyu izlerseniz kalitesini anlarsınız

wallycon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhan
Konu sahibi arkadaş, güzel bir site buldun mu ben de arıyorum yardımcı olursan sevinirim

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu sahibi arkadaş, güzel bir site buldun mu ben de arıyorum yardımcı olursan sevinirim
Hocam dhgate falan vergiyi bindirince TR fiyatıyla hemen hemen aynıya geliyor başta instadaki sneaker sayflarına baktım şikayetvar yorumlarını görünce vazgeçtim kaliteli replika fotoğrafıyla pazar malı ayakkabıları iteliyorlarmış kaliteli satan ve güvenilir olan ebosneakers var oda shopierla gönderiyordu kargo takibi sıkıntılı diye uğraşmak istemedim son çare dolapta gezinmeye başladım flexzeen adında bi satıcıya rastladım anına gönderim yaptı ve ürün 1. kalite çok memnun kaldım konuya bakan arkadaşlarada bilgilendirme olsun

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
Hocam dhgate falan vergiyi bindirince TR fiyatıyla hemen hemen aynıya geliyor başta instadaki sneaker sayflarına baktım şikayetvar yorumlarını görünce vazgeçtim kaliteli replika fotoğrafıyla pazar malı ayakkabıları iteliyorlarmış kaliteli satan ve güvenilir olan ebosneakers var oda shopierla gönderiyordu kargo takibi sıkıntılı diye uğraşmak istemedim son çare dolapta gezinmeye başladım flexzeen adında bi satıcıya rastladım anına gönderim yaptı ve ürün 1. kalite çok memnun kaldım konuya bakan arkadaşlarada bilgilendirme olsun
hocam merhabalar. dolap da o hesabı arattım fakat çıkmadı. ama instagramdan shopierini buldum. memnun kaldınız mı hocam?
https://www.instagram.com/flexzeen/ doğru hesap mı acaba bakabilir misiniz

Top Bottom