Neler Yeni

Kamera olarak iphone 13 vs 15 pro

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar yakın zamanda 15 pro aldım. Kamerasını çok beğeniyorum. Kuzenimde 13 var. 13 den sonra hepsinin kamerası aynı hepsi iyi diyor. Böyle bir şey olabilirmi. 13 ile 15 pro hiçbiryönden kıyaslanamaz bence

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
13 ile 15 pro niye kıyaslanamıyo kameralarında fark var tamam da 13 pro ile 15 pro arasında hiçbir fark yok neredeyse. ayrıca genel olarak 13 ten 15e geçince eline hiçbirşey geçmiyor. 13 varken 15 almak resmen para israfı gibi bişey. tek olumlu yanı daha uzun süre güncelleme alacak olması.

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baran YAĞÇI
Knk tam olarak kıyaslanamaz zaten bu kadar basit :) ha basit telefon kullanıcıları için çok büyük önem arz etmiyor yani mesele kişisele dönüyor tercih meselesi

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
13 ile 15 pro niye kıyaslanamıyo kameralarında fark var tamam da 13 pro ile 15 pro arasında hiçbir fark yok neredeyse. ayrıca genel olarak 13 ten 15e geçince eline hiçbirşey geçmiyor. 13 varken 15 almak resmen para israfı gibi bişey. tek olumlu yanı daha uzun süre güncelleme alacak olması.
Hocam ben öyle düşünmüyorum parası olan geçer çok daha iyi bence 15 pro dynamic island falan çok hoş

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
Hocam ben öyle düşünmüyorum parası olan geçer çok daha iyi bence 15 pro dynamic island falan çok hoş
güzel kardeşim muhtemelen yaşı küçük bir arkadaşımızsın. bu kadar malım da malım'cı olmana gerek yok. alacağın telefon seni hiçbir zaman kaliteli bir insan yapmayacak, hiçkimse senin 13 yerine 15 kullandığını gram farketmeyecek, farketse bile umrunda olmayacak. telefon statü göstergesi değildir. ayrıca dışarıda elinde 13 pro da olsa 15 pro da olsa aradaki farkı 1000 insandan 999'u anlayamaz çünkü tipleri %99,9 aynı. genel olarak 13-14-15 modelleri arasında alınabilecek en güzel ve fiyat performans olarak en mantıklı telefon iphone 13.

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ebubekir usta
güzel kardeşim muhtemelen yaşı küçük bir arkadaşımızsın. bu kadar malım da malım'cı olmana gerek yok. alacağın telefon seni hiçbir zaman kaliteli bir insan yapmayacak, hiçkimse senin 13 yerine 15 kullandığını gram farketmeyecek, farketse bile umrunda olmayacak. telefon statü göstergesi değildir. ayrıca dışarıda elinde 13 pro da olsa 15 pro da olsa aradaki farkı 1000 insandan 999'u anlayamaz çünkü tipleri %99,9 aynı. genel olarak 13-14-15 modelleri arasında alınabilecek en güzel ve fiyat performans olarak en mantıklı telefon iphone 13.
13 daha küçük ve genede 13 kırmızı rengi satar bu yüzden anlaşılır onun dışında tek fark diğerinin adının 15 olması

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
murat
günlük kullanım fotoğraf falan için 13 sonrasının çok bir farkı yok bence sadece ekran 120hz kamera biraz daha iyi oluyor normal insta youtube giren insan fark etmez bile

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben zaten öyle bir şey demedim nereden çıkardınız ayrıca düz 15 ile 13 arasındada fark var kamera işlemci her yönden f/p olara bir şey diyemem malımda malımcıds değilim Allah herkese nasip etsin ama düz 13 ile 15 proyu bir tutamaz kimse
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 daha küçük ve genede 13 kırmızı rengi satar bu yüzden anlaşılır onun dışında tek fark diğerinin adının 15 olması
Şuankık evet dediğiniz gibi olabilir ama 2-3 sene sonra düz 15 in değeri anlaşılacak şahsen 4gb ramli ios almak istemezdim

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet
kimsenin umrunda değilmi ? kimse bakmıyormu xd
13 te çift kamera varken ve nekdr iyi kılıf kullanırsan kullan. 15 pro 3 kamera kılıfssız kullan ve güzel bi kılıf kullan sana bakan sayısı 5 katına çıkar.
ben elit bi işletmede çalışıyorum gelenler 3 kameralı oldumu benim bile bakış açım konuşma tarzım değişiyor. bu herşeyi ifade ediyor. bi telefonun anlamını yani maddi ve görünüş bu

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Timur
13 te çift kamera varken ve nekdr iyi kılıf kullanırsan kullan. 15 pro 3 kamera kılıfssız kullan ve güzel bi kılıf kullan sana bakan sayısı 5 katına çıkar.
ben elit bi işletmede çalışıyorum gelenler 3 kameralı oldumu benim bile bakış açım konuşma tarzım değişiyor. bu herşeyi ifade ediyor. bi telefonun anlamını yani maddi ve görünüş bu
hayatımda daha büyük boş görmedim. elitlik telefonla olmaz bu kafayla sen elit hiç olamassın allah ailene sabır versin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
Düz versiyonlar olarak 13 14 15 falan aynı nerdeyse kanka daha uzun güncelleme alır daha fazla pil ömrü olur. ha dersin ki 13 vs 13 pro max o zaman bu iki telefon farklı dersin

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet
hayatımda daha büyük boş görmedim. elitlik telefonla olmaz bu kafayla sen elit hiç olamassın allah ailene sabır versin.
Bunu diyenler dusuk tel kullanip iphonecilerin yaninda gezen ve iphoneye o kadar para verilmez tayfadandir

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,983
İsim
uwu
Sana şunu söyleyeyim bizim köyden 3 tane sıfır traktör çıkaran adam Samsung a serisi yada m serisi olmalı sormadım o telefonu kullanıyor ama 95 k ya doğan alan adam da da 14 pro vardı(kesin olmamakla 15 pro da olabilir kalın kılıflıydı)

Mesele burada başlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,169
Üyeler
156,299
Son üye
RamizKaraeski
Top Bottom