Neler Yeni

🔥İndirim Karaca 2'li Kesme Tahtası 85₺🔥🔥

JackRyan

80+ Silver
Ürün:
Ben almiştim gayet güzel fiyati baya iyi🔥
Screenshot_2023-11-23-20-15-02-656_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

ChristianSerratos

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,149
İsim
a l p e r

JackRyan

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anasayfaya atiyon ya kardeşim hani karşımıza cikiyo ya yardim isteyen konular araya kaynayıp gidiyo ya hani teknoloji forumu değil indirim sitesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu dışı gibi ayrı bı bölümde bahsediyorum
Sıcak fırsatlar kategorisi geniş bir yer soğan bile paylaşan var yemek indirimi var burasi sıcak fırsatlar sen yanliş yerdesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,149
İsim
a l p e r
Sıcak fırsatlar kategorisi geniş bir yer soğan bile paylaşan var yemek indirimi var burasi sıcak fırsatlar sen yanliş yerdesin.
Kanka burası dediğin yer anasayfa 😃 indirim konusu acacam diye mesai mi yapiyon forumda xd

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Anasayfaya atiyon ya kardeşim hani karşımıza cikiyo ya yardim isteyen konular araya kaynayıp gidiyo ya hani teknoloji forumu değil indirim sitesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu dışı gibi ayrı bı bölümde bahsediyorum
Yardım konusunun sahipleri konuyu yükselte tıklayarak tekrar ana sayfaya çıkartabilirler. Konu sıcak fırsat konusu ve kategorisi doğru.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,149
İsim
a l p e r
Yardım konusunun sahipleri konuyu yükselte tıklayarak tekrar ana sayfaya çıkartabilirler. Konu sıcak fırsat konusu ve kategorisi doğru.
Kategori doğru kanka anasayfaya max 2dk cikmiş ne bu tantana
Kategori sence umrumda mı bilader seninki 2 dk onun ki 3 dk su 5 dk anasayfa çöplüğe dönüyor ayrı bı yer olsa da oraya sadece indirim atılsa

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Sinan
Kategori sence umrumda mı bilader seninki 2 dk onun ki 3 dk su 5 dk anasayfa çöplüğe dönüyor ayrı bı yer olsa da oraya sadece indirim atılsa
O kadar yıllık forum mantığını mı değiştirelim senin için? Düzen hep böyleydi bunun olayı bu. Özellikle aradığın bir konu varsa gider bakarsın bu kadar basit. Milletin formata uygun açtığı konu seni hiç alakadar etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,149
İsim
a l p e r
O kadar yıllık forum mantığını mı değiştirelim senin için? Düzen hep böyleydi bunun olayı bu. Özellikle aradığın bir konu varsa gider bakarsın bu kadar basit. Milletin formata uygun açtığı konu seni hiç alakadar etmez.
Özellikle aradığım bı konu yok anasayfa da gezip ilgimi çeken konularda ki arkadaslara yardımda buluncam ama malum işte indirim konularından gecilmiyo indirim de indirim olsa kesme tahtası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,980
Üyeler
154,687
Son üye
canaksu
Top Bottom